Frontline Warplanes
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Frontline Warplanes це леталка для андроїда, причому самого простого, аркадного формату, але розробники так не вважають, проте, до вас ми донесемо істину, так що, якщо вона вам цікава - читайте далі;)

Підготував гру незалежний розробник на ім'я CurtisLamar, на рахунку якого є ще три інших гри, крім цієї, про літаки там ні слова, та й популярних немає, що, швидше за все, спіткає і новинку, в силу ряду особливостей.


Почнемо з простого - чому ж тут потрібно займатися? Цілком очевидно - битися з іншими літаками і кораблями, причому динаміки подій явно не позичати.

Однак, варто поглянути і на інші важливі моменти, які сьогодні в подібних іграх дуже навіть актуальні. Почнемо з графіки, яку цілком можна назвати сучасною, але складно назвати сучасною анімацію, яка за графікою явно не встигає, крім цього, більшість візуальних ефектів явно не сучасні, добити можна мізерним навколишнім світом, який не зможе порадувати вас красивими пейзажами, але при цьому , тут є нічний режим! Який, до речі, ситуацію не сильно покращує. Управління в грі теж примітивне - звичайний джойстик, що зручно, але до симулятора йому років 100 еволюції ... З ушкодженнями і фізикою взагалі дивно, тому що з огляду на швидкість і висоту, на якій ваш літак може літати - дії відбуваються в іншому вимірі, що не інакше. А ще ви можете врізатися в корабель, який не постраждає і літак ваш залишиться на ходу, випускаючи трохи диму ... От би в реальному світі так було ....


Особливості гри:

  • Великий вибір сучасних винищувачів
  • Багато різних ворогів
  • Кілька режимів гри
  • Ніяких покупок в додатку

Недоліки гри:

  • Слабка анімація і скромний навколишній світ
  • Фізика і управління - суто аркадні
  • нав'язлива реклама

Підсумок: розглядаючи гру Frontline Warplanes в порівнянні з сучасними симуляторами - вона програє однозначно, єдиний варіант її застосування - замінити їй середній скролл-шутер, і то, тільки через 3D, але в цілому, і там їй поборотися доведеться ...


Реклама

завантажити Frontline Warplanes 2.1.0 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 2.1.0 (2)
дата завантаження 2018-09-06 15:48
Розмір 76.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/10 09:59
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |