Critical Strike: Dead or Survival
0.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Critical Strike: Dead or Survival це новий зомбі-шутер для вашого андроїда в якому вам відводиться роль снайпера, який повинен не тільки винищувати монстрів, але і виконувати різноманітні завдання, наприклад, рятувати тих, хто вижив!

Підготували гру в студії Real Road Racing, для якої це перша гра подібного жанру, інші дві гри це гонки, що досить логічно, особливо якщо враховувати назву студії. Перегонів не знайшли особливої ​​популярності, так що, розробники застосували свої навички вже в іншому напрямку і варто відзначити, вийшло досить непогано.


Чи не знаємо чому, але розробники заявили що це рольова гра, це дуже дивно, хоча, розвиток персонажа, прокачування зброї і вашого досвіду ніхто не відміняв, але таким чином, це можна застосувати до практично будь-якого проекту. На ділі ж ви будете виконувати роль відважного снайпера, який вирішив кинути виклик тисячам ходячих мерців і врятувати якомога більше тих, хто вижив.

Як і у випадку з будь-якою іншою грою про снайпера ця розбита на невеликі рівні, на кожному з яких потрібно знищити певну кількість противників, рятуючи тих, хто вижив. Як вже прийнято в жанрі, деякі моменти вам покажуть в сповільненій зйомці і само собою, для монстрів ви не уразливі, так як кожен раз займаєте безпечну і ізольовану висоту. Особливу увагу було приділено велику кількість різного озброєння і можливостям його модернізації. Коли ж ви трохи просунемося в проходженні гри, то зможете знайти більш цікаві завдання, наприклад, навчитися користуватися новою зброєю або забратися в вертоліт і прикривати міграцію живих, розстрілюючи міграцію мертвих ... так чи інакше, нудно точно не буде!


Особливості гри:

  • Великий вибір зброї
  • У кожного зброї є докладна 3D модель
  • Можна покращувати деякі частини зброї, роблячи його ще більш смертоносним
  • Багато різних режимів гри
  • Підбирайте найбільш підходяще зброю в залежності від завдання
  • Багато додаткових предметів
  • Не потрібно жодних доступ в інтернет

Недоліки гри:

  • Тут ситуація досить типова - реклама і покупки, але в цілому, не заважає.

Підсумок: гра Critical Strike: Dead or Survival це дуже якісний, але все ж типовий шутер про снайпера, проте, якщо тематика зомбі вас захоплює, то обов'язково рекомендуємо його протестувати.


Реклама

завантажити Critical Strike: Dead or Survival 4.1.0 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 4.1.0 (4)
дата завантаження 2018-10-04 17:40
Розмір 73.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.93★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/10 07:49
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |