MoMo Horror Stories
2.7 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра MoMo Horror Stories це ужастик для вашого андроїда в якому розробники явно переслідували одну єдину мету - нагнати жаху, тому що ніяким іншим звичним нам характеристикам гра явно не відповідає.

Підготували гру в студії HardPlay, назва якої в чомусь навіть виправдовує те, що відбувається, гра дійсно «жорстка», але не через те що в неї складно грати або через те що вона аж надто страшна, просто вона злегка незграбна і почавши її проходити ви це швидко зрозумієте. Взагалі на їхньому рахунку це всього другий проект, перший же це теж жахи, гра називається Room 666, якою явно приділили більше уваги, що не сильно відбилося на популярності, так що, зрозуміти вірний напрямок у розробників явно не вийшло.


Почнемо з деяких базових характеристик, які в цьому жанрі мають деяку важливість. Сюжет - по суті, його немає, все що нам відомо - ви в якомусь будинку, кругом темно і вам потрібно вибратися. Все що у вас є це мобільний телефон, на який дзвонить «Момо», але при цьому, можливості покликати на допомогу чомусь немає, плюс ліхтарик, який світить вельми кепсько, але, мабуть, так і задумано. Другий момент - наш противник, головний персонаж, якого потрібно боятися і як ми вже зрозуміли, це хтось на ім'я «Момо», само собою, істота стало плодом уяви розробників і не має ніякої історії або фанатської бази. Ще не мало важливий момент - графіка, яка тут настільки примітивна, що часом стає не страшно, а сумно. Однак, старання розробників мають сенс, тому що гру ви можете завантажити безкоштовно, вона не буде пропонувати вам що-небудь купити і вона цілком здатна тримати вас в напрузі і навіть налякати, так що, дешево і сердито.


Особливості гри:

  • вона безкоштовна
  • вона лякає
  • Ніяких покупок в додатку

Недоліки гри:

  • Примітивна графіка і геймплей
  • присутній реклама

Підсумок: MoMo Horror Stories це один з найпростіших жахів, який можна знайти на маркеті, але може бути в цьому і є такий-то сенс?


Реклама

завантажити MoMo Horror Stories 0.1 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 0.1 (1)
дата завантаження 2018-08-05 21:37
Розмір 87.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
2.7★ 54%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/06 09:34
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |