Star Trek Adversaries
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Star Trek Adversaries це карткова стратегія, що відбувається в якій так чи інакше пов'язане з космосом, тому що гучне ім'я, яке дісталося грі стане важливим козирем у протистоянні більш відомим і популярним проектам.

Підготували гру в студії Puppet Master Games, яка які раніше не світилася на нашому сайті та й інших проектів за нею знайти не вийшло. Так чи інакше, на відомі франшизи часто підключають невідомі студії, що далеко не завжди загрожує якимись особливими складнощами або проблемами.


У разі конкуренції з лідерами жанру все виглядає складно, тому що один з найзнаменитіших - мільярдний проект від Blizzard, назва якого ми всі і так знаємо. В одному випадку у розробників була величезна база - всесвіт Warcraft, яка за кількістю подій і персонажів легко переплюне будь-якого потенційного конкурента. Конкуренти, які намагаються вводити нових невідомих героїв зазвичай якщо і не зазнають поразки, то все одно не можуть дотягнутися до реальної конкуренції з лідером. У нашому випадку франшиза «Зоряний шлях» це величезна база, яка включає в себе і персонажів і космічні кораблі і різних істот і планети і події, які були у фільмах / серіалах. Саме цим розробники і постаралися скористатися, створюючи гру, при цьому, зробивши наголос на космічні кораблі, що досить дивно. До речі, варто відзначити ще одну важливу особливість, яка буде працювати на благо цього проекту - він багатоплатформовий, так що, крім андроїда він доступний і на ПК, що значно збільшує потенційну його аудиторію.


Особливості гри:

  • Більше сотні опрацьованих кораблів
  • багато персонажів
  • Маса подій і приводів вступити в бій
  • Багато режимів гри, в тому числі і можливість битися з іншими гравцями
  • Ніякої реклами, у всякому разі поки

Недоліки гри:

  • Як і у конкурентів, покупки підтримуються і заохочуються

Підсумок: гра Star Trek Adversaries це хороша карткова стратегія, яка особливо сподобається як шанувальникам франшизи, так і тим, хто любить космічні пригоди, але так чи інакше, вона напевно не зможе конкурувати з лідерами, на жаль.


Реклама

завантажити Star Trek Adversaries 1.6 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.6 (6647)
дата завантаження 2018-11-02 20:11
Розмір 74.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/04 09:20
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |