Try Getting Above It
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Try Getting Above It це пригоди для андроїда, аналогів яким ви швидше за все не зустрічали, так що, можна впевнено сказати, що в цьому випадку розробкам прийшла в голову смілива ідея, яку вони вирішили реалізувати.

Підготували гру в Rappid Studios, у якій це не єдина, не перша, але безумовно найдивніша гра з усіх, причому за рівнем дивацтва вона зможе конкурувати багато з ким. Однак, є у них і великі проекти, які перевалили не тільки за 5, але і за 10 мільйонів завантажень.


Геймплей з перших секунд вас може злегка шокувати, тому що без передісторій і без будь-якої зав'язки ви відразу побачите мужика в бочці ... Мужик лисий і явно в хорошій фізичній формі, при цьому, судячи з усього він голий. Невідомо що приховує бочка, так як вилазити з неї він не планує, але припускати можна абсолютно будь-який результат ... Сюжету в грі немає, так що ми не дізнаємося як і навіщо ця людина потрапив в бочку, а вже тим більше, навіщо він намагається в ній кудись пересуватися ... у цирку таких трюків немає, знаменитий Діоген теж таким явно не займався, а значить, це плід хворої фантазії розробників. Проте, саме в бочці вам і належить подорожувати. Для пересування ви будете використовувати спеціальний гак, який приробили до палиці і судячи з того, що відбувається він може зачепитися за будь-яку поверхню, а наш герой в силах підняти себе і бочку спираючись тільки на цю палицю. Графіка в грі хороша, навіть незважаючи на те що це платформер, але сам момент зацепа палиці не опрацьований, виглядає дуже дешево, на жаль. До речі, назвати гру простий не вийде бо кожен рівень потрібно проходити на час, як-то серйозно впасти вийде, а ось відкотитися назад - ще як, так що, потрібно бути уважним і акуратним.


Особливості гри:

  • Оригінальна, нехай і дивна ідея
  • Зрозумілий і затягує геймплей
  • Гра ведеться на час, так що, краще поквапитися
  • У грі немає покупок

Недоліки гри:

  • присутній реклама
  • Рівнів вельми мало
  • Компас ... навіщо тут компас ???

Підсумок: якби в грі Try Getting Above It була детально опрацьована фізика і анімація, то вона легко могла б претендувати на звання чергового хіта, проте, через деяких простих упущень їй мало що світить, як нам здається.


Реклама

завантажити Try Getting Above It 1.0.00 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.0.00 (1002)
дата завантаження 2018-07-31 18:52
Розмір 91.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/01 08:50
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |