Legend: Heroes Back
2.7 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Legend: Heroes Back це не просто рогалик, це карткова гра в якій потрібно не тільки колекціонувати картки героїв, а й відправляти їх в бій, спостерігаючи за досить гарною анімацією. Найкрутіше - практично кожного героя зможе дізнатися людина, яка грає в ігри і дивиться кіно, всі вони виявилися тут з економікою, що розвивається ігрової індустрії, коміксів, фільмів, серіалів і популярних ігор, але всіх кого ми помітили - обговоримо пізніше.

Підготували гру в студії Zhengyu і це їх перший проект, так що, деякий копіювання цілком можна пробачити, до того ж, поки гру взагалі не виходить назвати особливо популярною, вона тільки з'явилася і поки її практично ніхто не скачав ... але, подивимося як вона буде відчувати себе через пару місяців.


Геймплей і взагалі все, що відбувається дуже сильно нагадує гру Soul Hunters, учасниками якої, до слова, теж є відомі персонажі. Однак, саме персонажі тут і складають основний кістяк інтересу, який гра може викликати.

Почнемо з уваги до деталей - практично кожного героя легко можна дізнатися, але вони не називаються оригінальними іменами, що напевно було б незаконно, плюс, якщо у них є якісь оригінальні елементи (наприклад щит і форма капітана америки), то і тут розробники трохи попрацювали над зовнішнім виглядом, так що у нас герой виглядає начебто також, але все ж інакше ...

У підсумку, ми відразу отримуємо Тора, Дедпула, Примарного гонщика і Капітана Америка, які складуть першу команду, протистояти їм будуть персонажі, які нагадують злих представників франшизи Варкрафт, але, як ви розумієте, це тільки початок, героїв тут дуже багато і буде дуже цікаво їх збирати!


Особливості гри:

  • Великий вибір відомих героїв
  • Хороша увага до деталей і дрібниць
  • Відмінна графіка і гідна анімація
  • Боріться з іншими гравцями зі всього світу
  • У грі немає реклами.

Недоліки гри:

  • Для особливо активних ненависників плагіату тут є де розгулятися
  • Присутні покупки в додатку

Підсумок: так, гра Legend: Heroes Back копіює і геймплей і героїв, але зроблено все це вельми пристойно, так що, чому б і ні? Окремої згадки заслуговує відсутність реклами, якою тут немає взагалі, у всякому разі поки, так що, поспішайте, хто знає що буде завтра?


Реклама

завантажити Legend: Heroes Back 1.0.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
1.0.0
Загальна інформація
версія 1.0.0 (100)
дата завантаження 2018-07-30 18:17
Розмір 65.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

доступ до додаткових команд постачальника даних місцезнаходження

Додаток зможе отримувати доступ до додаткових команд постачальника геоданих. Можливе втручання додатка в роботу GPS або інших джерел геоданих.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати текстові повідомлення (SMS або MMS)

Дозволяє програмі читати SMS-повідомлення, які зберігаються на пристрої чи SIM-карті. Програма може читати всі SMS-повідомлення, незалежно від вмісту чи рівня конфіденційності.

отримувати текстові повідомлення (SMS)

Дозволяє програмі отримувати й обробляти SMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.

надсилати SMS повідомлення

Дозволяє програмі надсилати SMS-повідомлення. Це може спричинити неочікуване стягнення плати. Шкідливі програми можуть надсилати повідомлення без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

редагувати текстові повідомлення (SMS або MMS)

Дозволяє програмі писати в SMS повідомлення, які зберігаються на пристрої чи SIM-карті. Шкідливі програми можуть видаляти ваші повідомлення.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

записувати аудіо

записувати аудіо

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
2.71★ 54.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/31 09:15
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |