Laser Squad: The Light
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Laser Squad: The Light це тупуватий екшен для вашого андроїда, який реалізований у форматі платформера з деяким натяком на сучасну графіку, але рухатися тут багато не доведеться, що, звичайно, відразу забирає у гри кілька балів за того, що відбувається.

Підготували гру в JDI Game Studio, на рахунку якої чимало інших різнопланових проектів, багато з яких про знаменитого персонажа на ім'я Stickman, а це значить, що з фізикою вони працювати вміють. Проте, в цьому проекті вони вирішили забити на її існування, не те щоб зовсім але в процесі, що відбувається досить складно десь її застосувати ...


Сюжет гри по суті відсутня, але нам принаймні розповіли що тут відбувається - на галактику напали, а наш герой повинен її захищати. Складно звичайно зрозуміти, з якої причини напад локалізовано тільки навколо нього одного, але припустимо, він кожен раз буде надаватися в центрі подій і він такий один, не важливо. За фактом же, ми будемо стояти на постаменті в центрі екрану і розстрілювати всіх підлітають прибульців, при цьому, рушити куди-небудь ми не в змозі. Персонаж, звичайно, рухається, але в реальності тупцює на місці, так що про будь-яку фізики ви можете забути, як ми вже і написали. Єдина розвага криється в тому, що розробники потрудилися розбити гру на рівні, а значить у вас буде можливість побачити різні локації, збільшити деякі параметри свого героя, зустрітися з новими противниками і отримати хоч якесь розмаїття.


Особливості гри:

  • Зрозумілий геймплей, тут складно заблукати
  • Кілька видів персонажів на вибір
  • Мінливі локації і противники
  • Графіка хороша, але розвернутися їй ніде
  • просте управління

Недоліки гри:

  • Геймплей нудний, досить швидко набридає
  • Присутній реклама та покупки

Підсумок: гра Laser Squad: The Light в теорії звичайно може бути цікава досить вузькому колу геймерів, але з огляду на величезну кількість альтернативних проектів складно уявити собі ситуацію, в якій хтось кине щось заради неї ...


Реклама

завантажити Laser Squad: The Light 1.0.9 для LG isai FL

Нове в цій версії
- Fixes some bug
Загальна інформація
версія 1.0.9 (10)
дата завантаження 2018-08-05 11:36
Розмір 72.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/29 09:48
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |