Shorties's Kingdom 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Shorties's Kingdom 2 це друга частина стратегії про коротишек, які в черговий раз готові кинутися на війну з загарбниками, які загрожують їх королівства.

Підготували гру в студії MyPlayYard, яка була не тільки автором минулій частині, яка, до слова, змогла зібрати понад 500 тисяч завантажень, а й є автором багатьох інших ігор, деякі з яких навіть траплялися на нашому сайті, наприклад Midnight Hunter.


Минула, а якщо бути точним, то перша частина гри відрізнялася своєрідною механікою, згідно з якою вам доводилося ставити своїх героїв одного на іншого, щоб стати сильніше і компенсувати їх зростання, в другій же частині від такого стану справ явно відмовилися, тепер гра більше нагадує класичні платформери і все менше схожа на стратегію. Проте, геймплей став більш динамічним і віддалено нагадує деяких представників рольових ігор, які і сьогодні б'ють рекорди за кількістю гравців, тому що такий формат досить зручний для мобільних пристроїв, ось тільки ніяких автоматичних битв тут і не передбачається, все доведеться робити самим. Взагалі персонажів у вашому загоні буде всього троє, їх потрібно оберігати і розвивати, подорожуючи по королівству і борючись із супротивниками.


Особливості гри:

  • Досить простий, зрозумілий і затягує геймплей
  • Хороша анімація і проста графіка
  • Складність зростає плавно, що дуже зручно
  • Великий вибір персонажів для вашої команди
  • Величезний вибір екіпіровки та зброї
  • Ніяких покупок в додатку

Недоліки гри:

  • Реклама присутній, але хіба це проблема?

Підсумок: гра Shorties's Kingdom 2 повністю переглянула принципи першої частини і, відверто кажучи, її вже складно назвати стратегією, швидше за це екшен або, на крайній випадок, рольова гра. Інше питання - як це сприймуть шанувальники минулій частині?


Реклама

завантажити Shorties's Kingdom 2 1.0.17 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.0.17 (1000017)
дата завантаження 2019-05-16 01:55
Розмір 20.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/28 09:56
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |