Rollercoaster Dash
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Rollercoaster Dash це неонова аркада для андроїда в якій ви будете керувати невеликим поїздом, який мчить по неоновим американських гірок, а ваше завдання - регулювати швидкість і не розбитися, як можна оптимальніше проходячи всі звивисті ділянки.

Підготували її в студії Tap Tap Games - Huuuge, яка останнім часом досить часто з'являється на нашому сайті, серед проектів на які ми вже встигли пролити світло можна відзначити Tap Dunk - Basketball і Kitty Jump, причому кількість завантажень останньої вже перевалило за один мільйон, так що, будемо вважати, що проект вдався.


Геймплей у гри вийшов далеко не самий дивний і оригінальний, особливо, якщо звернути увагу на той факт, що вона дуже сильно нагадує іншу гру, яка називається Rider (від студії Ketchapp), де теж неон, теж траса з запаморочливими перешкодами і схоже управління. Так чи інакше, вам доведеться підкорювати американські гірки, не справжні, звичайно, але траса і правда їх нагадує. Розганяйтеся там де це необхідно і зменшуйте швидкість на каверзних ділянках, по суті - більше від вас тут нічого і не потрібно, але на відміну від тієї ж гри Rider тут є одна цікава фішка - чим далі зможете забратися, тим більша кількість вагонів з'явиться у вашого поїзда , це ж поїзд в кінці то кінців!


Особливості гри:

  • Зрозумілий геймплей і просте управління
  • Прикольна графіка з неоном
  • Досить висока складність
  • Химерні перешкоди і справжній адреналін!

Недоліки гри:

  • Присутній реклама, однак, ніяких покупок в грі ми не знайшли, так що, навіть за гроші ви її не вимкнете.

Підсумок: гра Rollercoaster Dash це аркада або навіть тайм-кілер, яка готова запропонувати вам простий, але захоплюючий геймплей, зайняти вас на деякий час і забезпечити деякими іншими особливостями, яких більш ніж достатньо в цьому форматі.


Реклама

завантажити Rollercoaster Dash 1.8.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
Hi Guys,

We're very happy to come to you with a brand new update! In this update, we've added some brand new skins, so that you can customize your dashing experience, as well as a new in-game currency that you can use to purchase them. As always, we've also fixed any nagging bugs and issues you may have encountered.

We hope you enjoy playing the game as much as we've enjoyed making it!

Stay Huuuge!
Загальна інформація
версія 1.8.0 (63)
дата завантаження 2019-04-18 18:00
Розмір 31.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/28 07:53
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |