Tap Devil
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Tap Devil заявлена як рольова гра, що в загальному і цілому правда, ось тільки її змішали з класичної дії і з клікером, що на виході дало досить цікавий результат, який і привернув нашу увагу.

Підготували цю гру в студії Gameboss (HK) Digital, на рахунку якої вона друга і по суті, є експериментом не тільки завдяки своїй начинці, а й за частиною взагалі всього сенсу своєї появи.


Сюжет гра по суті не отримала, але по тому, що відбувається можна сказати що у нас тут досить дивна команда - людина, ангел і демон, які прийшли в якесь античне місце, щоб повалити всіх хто встане на їх шляху і перемогти всіх босів, без яких теж не обійшлося.

Відбуватися все буде з видом від першої особи, причому реалізовано все досить цікаво, за образом і подобою багатьох інших клікерів перед вами будуть з'являтися противники, але за рахунок додаткової анімації складається враження, що ваш герой переміщається по невеликій локації, ось тільки незрозуміло як всі ці хлопці матеріалізуються у вас за спиною, але це вже причіпки. Рольова ж складова стосується не тільки можливості прокачування ваших персонажів, але і великої кількості всілякої екіпіровки, яка унікальна для кожного персонажа і спеціальні навички, які можна отримати тільки в процесі бою. Ще до плюсів можна віднести дуже просте управління, тому що по суті, перед нами клікер, а вже вони цим славляться;)


Особливості гри:

  • просте управління
  • Вид від першого лиця
  • Беріть в союзники людини, ангела, демона
  • Розвивайте ваших героїв
  • Збирайте екіпіровку щоб стати сильніше
  • Ніякої реклами!

Недоліки гри:

  • Графіка досить проста і анімації замало
  • Є можливість витратити справжні гроші, але це ж рольова гра, як без цього?

Підсумок: гра Tap Devil це досить кумедний проект для тих, хто вже зовсім втомився від сучасних проектів і намагається розслабитися на задвірках ігрової індустрії, звідки, по суті, гра і вилізла ...


Реклама

завантажити Tap Devil 2.3.1 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 2.3.1 (231)
дата завантаження 2018-07-26 21:51
Розмір 40.65 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

записувати аудіо

записувати аудіо

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

надсилати SMS повідомлення

Дозволяє програмі надсилати SMS-повідомлення. Це може спричинити неочікуване стягнення плати. Шкідливі програми можуть надсилати повідомлення без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

PLUGIN

PLUGIN

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/27 07:49
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |