Air Thunder War
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

В цілому, в рамках гри Air Thunder War розробники пропонують нам класичну леталку в рамках якої потрібно боротися проти інших (ворожих) літаків, які будуть намагатися вас знищити. Події гри не спробували прив'язати до будь-яких бойових дій або відомих подій, так що, приставати з питання історичної достовірності ніхто не буде, що досить зручно, особливо коли розробники самі плутаються в описі того, що відбувається, запевняючи що події будуть розвиватися в космосі ...

Підготували гру в студії Stratgy T-Shooting, на рахунку якої поки немає популярних і пам'ятних проектів, до яких складно і поточний віднести, але в цілому, проект далеко не найгірший і може бути цікавим для багатьох шанувальників літаків.


Якщо розбиратися з геймплеєм, то відразу варто зазначити що симулятором тут і не пахне, так що, назвемо це аркадою і будемо абсолютно праві. Що до решти, то з графіки та спільного підходу до подій гра зірок з неба не хапає, виглядає як щось, портоване з 32-бітних приставок, однак, це говорить про те, що до пристрою гра явно не буде пред'являти особливих вимог, запуститься практично на всьому. За цих подій ситуація теж більш ніж зрозуміла - злітаєте, потім за відведений час добираєтеся до точки битви і розстрілює супротивників з кулемета або збиваєте їх ракетами, ось в общем-то і все ...

Недоліків у гри маса, наприклад, реактивному літаку чомусь потрібно досить багато часу щоб пролетіти пару кілометрів, враховуючи, що при їх середній швидкості вони за хвилину пролітають близько 50 кілометрів, то тут все якось явно спотворене, хоча, в чому була проблема завищити показники відстані? Ще один момент - дуже убогий навколишній світ, над ним явно не працювали і не намагалися, що досить грубо для сучасного проекту.


Особливості гри:

  • Десять літаків на вибір, все досить відомі
  • Просте управління, ніяких натяків на складний симулятор
  • Зброю можна прокачувати і оновлювати
  • Близько півсотні завдань
  • Багато різних ворогів, які будуть не тільки в повітрі, але і на суші

Недоліки гри:

  • Реклама є і її дуже багато
  • Покупки теж присутні, але мало кого зацікавлять
  • Графіка середня, м'яко кажучи
  • Повна відсутність уваги до деталей ...

Підсумок: гра Air Thunder War явно не конкурент сучасним проектам, але якщо хочете щось просте і не на довго, то чому б і ні? Завантажити гру можна абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити Air Thunder War 5.1.0 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 5.1.0 (5)
дата завантаження 2018-10-01 14:41
Розмір 21.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/26 09:28
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |