Death Invasion: Survival
1 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Death Invasion: Survival це зомбі-екшен для вашого андроїда в рамках якого ваш герой повинен вижити в невеликому містечку, всі жителі якого перетворилися на зомбі ... Все крім нашого героя, само собою.

Підготували гру в студії GunBattle ZombieShooters Games Inc, яка легко виправдовує свою назву, якщо поглянути на все її проекти, кожен з яких пов'язаний з зомбі, апокаліпсисом і виживанням. Відмінно що розробники не згортають зі свого шляху, але при цьому, сумно що вони навіть не намагаються розвивати сюжет і інші важливі деталі подібних ігор ...


Єдине що відразу впадає в очі і що можна відзначити жирним плюсом цієї гри - відносна свобода пересування. Ура, але це не тир в якому герой завмирає при наближенні ворогів, тут є можливість бігати в будь-якому напрямку, ось тільки локації досить маленькі і особливого вибору не створюють, але все ж.

Далі ж, крім перестрілок, крові і жаху нам доведеться зіткнутися з класичної та приїлася подачею ... Починається все так, що наш герой з пістолетом в руках біжить по зруйнованому місту. Кругом ями від вибухів, перевернуті машини і трупи, але його це якось не сильно турбує, однак, коли він бачить зомбі, які пожирає свою жертву він чомусь вирішує вступити з ним в діалог і з'ясувати що ж тут сталося. Замість відповіді з зомбі доведеться битися і вбити, так що, далі такий тупістю герой відрізнятися не буде, так як потрапить під ваше управління, а вже розстрілювати зомбі ви вмієте, хіба ні?


Особливості гри:

  • Хороша графіка, доступна в повноцінному HD
  • Діалоги, які не допомагають
  • Вільне переміщення по дрібним локаціях
  • Хороший вибір зброї
  • різноманітні монстри

Недоліки гри:

  • Тупувата зав'язка і відсутність сюжету
  • Реколама і Донат

Підсумок: зав'язка гри Death Invasion: Survival нагадує і серіал про ходячих мерців і другу частину обителі зла, але нічого іншого з цих відомих проектів не черпає, пропонуючи бігати і стріляти, без натяку на якусь інтригу. Звідки тут тільки рейтинг 18+ взявся?


Реклама

завантажити Death Invasion: Survival 1.1.2 для LG isai FL

Нове в цій версії
1. Fix known bugs
2. Increased the way to obtain gun drawings
Загальна інформація
версія 1.1.2 (63)
дата завантаження 2021-11-05 17:01
Розмір 142.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Усі додатки JoyMore Inc на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
1★ 20%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/22 09:11
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |