Darkness Rises
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Darkness Rises отримала вкрай примітивне назву для рольової гри, ну правда, повстання темряви ... відродження темряви, тьма піднімається ... ну мільйон же ігор з такою назвою! Однак, це все дурниця, у порівнянні з тим, що лягло в основу цієї гри! Головна фішка - движок, який носить горду назву Unreal 4 Engine, для тих хто не в курсі це найсвіжіший движок для створення ігор, який застосовується в деяких проектах на Play Station 4, наприклад ... Взагалі, остаточно його розсекретили і пустили в маси в 2015 році, але про ігри для андроїда тоді взагалі ніхто не думав! А тепер ось, гра на андроїд і на цьому движку, фантастика!

Взялися ж за його розробку розробники з NEXON Company, яка базується в Південній Кореї і має три досить популярні рольові ігри, кількість завантажень яких перевалило за 5 мільйонів! Ось вони, якщо цікаво: Dynasty Warriors: Unleashed, HIT і наша новинка!


До речі, нічого дивного в тому, що вибір припав саме на рольову гру, в них, як ніде в інших вкрай багато варіантів застосування сучасних технологій, більш того, мільйони користувачів обов'язково оцінять приголомшливу графіку, яка тут теж не найважливіше, а найважливіше - фізика і можливості вашого персонажа. Тут у нас та сама ситуація, коли варіантів рухів не просто багато, їх повно! А це значить що система бою в грі дуже складна і вам дійсно доведеться вчитися грати, інакше просто не вийде. З одного боку це ускладнює життя, але з іншого фільтрує тих, хто не готовий намагатися заради перемоги, хіба це не чудово?


Особливості гри:

  • Приголомшлива графіка і фізика
  • Кілька режимів гри
  • Купа контенту і варіантів розвитку персонажа
  • Тривалий і цікавий сюжет
  • На подив, гра безкоштовна і не містить рекламу ...

Недоліки гри:

  • Як і в будь-який інший рольовій грі тут є покупки, але нічого.

Підсумок: не думаю, що гра Darkness Rises потрапить в музей, якщо такий існує для ігор, але це саме той самий крок, який покаже більш потужним і досвідченим студіям, що пора вже братися за розум і випустити щось божевільне!


Реклама

завантажити Darkness Rises 1.60.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
- Improvements to PVP matching and rewards!
- Giving thanks to our players with seasonal events!
- New costume deco that’ll turn heads!
Загальна інформація
версія 1.60.0 (2090)
дата завантаження 2021-11-18 19:23
Розмір 98.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

READ_PHONE_NUMBERS

READ_PHONE_NUMBERS

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/19 07:19
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |