Steam Town Inc. Zombies & Shelters - Steampunk RPG
0 (0)

Steam Town Inc. Zombies & Shelters - Steampunk RPG

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Steam Town Inc. Zombies Shelters - Steampunk RPG це платформер для андроїда, який ніколи в житті вам не визнається в цьому. Розробники кажуть що це рольова гра, а що найцікавіше, що ця гра про стімпанк! Унікальне течія, яка вихваляє парові двигуни і найхимерніші механізми, але вийшло у розробників хоч на цей раз реалізувати цю тематику?

Підготували гру в студії Ruoto Games, яка, як виявилося, спеціалізується саме на піксельних іграх, але при цьому, найпопулярнішою їх грою виявився проект з назвою Raid Away! - Idle RPG (Uncensored 18+), який дійсно має рейтинг 18 + через високий ступінь насильства, що досить дивно, тому що хто там чого розбере в цих пікселях? Завантажень у неї не так вже й багато, всього 100 тисяч, але для піксельної гри це хороший результат, а що найважливіше - ці розробники можуть і роблять гри, які через велику кількість насильства отримують такий рейтинг ... хіба це не круто?


Що ж ми отримаємо в даному випадку? Описувати геймплей особливого сенсу я не бачу, тому що це так чи інакше платформер і все що вам потрібно - стріляти в монстрів, які опиняться на вашому шляху і прокачувати свого героя і його зброю, щоб справлятися з більш потужними противниками. А як же стімпанк? За сюжетом гри дії починаються в Фінляндії, в сауні .... Розумієте жарт? У сауні пар! Але насправді сауна і стімпанк якось не виходить в одне речення поставити ... Що ж до решти, то на задньому фоні ми будемо бачити якісь середньовічні ландшафти, ніяких вам заводів, монстри як монстри і взагалі мало відношення до механізмам мають, от якщо тільки зброю у героя досить незвичайне, але якось цього мало, вам так не здається?


Особливості гри:

  • Багато різних героїв і помічників
  • Крута восьмібітного графіка
  • відмінний саундтрек
  • Рідкісні тварини і потужні артефакти
  • Багато небезпечних супротивників
  • Ніякої реклами!

Недоліки гри:

  • Як і в будь-який інший рольовій грі - покупки тут є
  • Тема стимпанка не розкрита, на жаль.

Підсумок: Steam Town Inc. Zombies Shelters - Steampunk RPG це дуже довга назва для досить типового восьмібітного платформера. Якщо не звертати увагу на заявки в сторону стимпанка, то вельми приємна гра, яка змогла обійтися без реклами;)


Реклама

завантажити Steam Town Inc. Zombies & Shelters - Steampunk RPG 1.1.21 для LG isai FL

Нове в цій версії
?Use a new code 351923 to get Spinning Gnome tokens!
1.121
- Added support for wider range of devices
- Corrected grammar errors
- Fixed a bug causing crashing
Загальна інформація
версія 1.1.21 (1001021)
дата завантаження 2018-09-06 15:04
Розмір 34.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86 mips mips64
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/18 09:26
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |