My Holiday Car
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра My Holiday Car це парковка для андроїда в якій як зазвичай вам належить огинати найрізноманітніші перешкоди і вести автомобіль акуратно, тому що це дорогі автомобілі і тому що в цьому і полягає сенс всієї гри. Однак, все вже розуміють, що простий парковки давно недостатньо, а от додати в гру трохи цікавих моментів - то що потрібно!

Підготували гру в студії Play With Games, з роботами якої ми вже стикалися, на їх рахунку величезна кількість симуляторів, під який новинка в общем-то і зроблена, тому що по суті, це черговий симулятор парковки.


Чим відрізняється ця гра від звичних парковок? Мабуть тим, що частина шляху в кожної місії вам доведеться виконати по мальовничому місту, який наповнений іншими автомобілями, так що створюється враження, що ви тут не одні і що навіть місто живий! Крім цього, відразу варто зазначити що міста тут підібрані таким чином, що може здатися, ніби ви у відпустці або на якомусь курорті, тому що навколишнє оточення і навіть супроводжує вас музика будуть схиляти саме до цього висновку. У розріз ж з першими відчуттями піде саме те, чим вам доведеться займатися, тому що на відміну від класичної парковки, тут завдання зовсім безглузді. Наприклад, вас протягнуть через все місто, потім ви заїдете на парковку, де хтось старанно розставив конуси, доїдете до паркувального місця, але вам скажу їхати звідси, бо припаркувати-то потрібно в іншому місці! Хто і навіщо стане так робити - невідомо. Крім цього, якщо ви зачепити хоч щось, то місія буде провалена і починати доведеться заново. Як вам така відпустка?


Особливості гри:

  • Великий вибір автомобілів
  • Красиві локації, спробуйте відчути морський бриз
  • Автомобілі можна модернізувати
  • Досить точне управління
  • п'ятдесят місій

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки
  • Досить скромна графіка
  • Вельми дурні завдання

Підсумок: гра My Holiday Car цілком зійде за класичну парковку, але так чи так важливо все те, що розробники так постаралися до нас донести в рамках цієї гри? Подумайте самі і пишіть вашу думку в коментарях.


Реклама

завантажити My Holiday Car 1.3 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.3 (22)
дата завантаження 2020-07-15 16:27
Розмір 52.81 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/18 07:23
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |