Flick Arena
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Flick Arena це аркада для андроїда, яка не тільки об'єднала в собі відразу кілька жанрів з більш реальних ігор, але і передбачає онлайн-битви з іншими гравцями, що в загальному-то завжди в пошані і завжди актуально.

Підготували гру в студії Flaregames, яка виявилася досить популярною, наприклад, більше 10 мільйонів гравців знайомі з грою Royal Revolt 2, більше п'яти з Dawn of Steel і стільки ж з Nonstop Knight, яка, до речі, була на нашому сайті. Інтерес тут полягає в тому, що сьогоднішня «новинка» відноситься до ранніх проектів студії, а значить вже там зароджувалося їх майстерність.


Так чи інакше, повернемося до геймплею, який гра отримала дуже навіть цікавий і вельми оригінальний, навіть не дивлячись на свою простоту, якої гра підкуповує в перші моменти. Сам по собі геймплей нагадує своєрідну суміш з вибивав, більярду та аерохоккея, при цьому, успішно розміщуючи це на екрані вашого телефону.

Завдання у вас досить проста - знищити супротивників, причому метод їх знищення досить простий - потрібно в них врізатися, при цьому, без активності з їхнього боку ваш персонаж шкоди не отримує. Однак, реалізована битва таким чином, що ходити і ви і ваш суперник будете одночасно. Ідея досить проста, відводиться небагато часу щоб ви вказали напрямки руху ваших героїв і коли час закінчується або обидва супротивники підтвердили готовність - персонажі «вистрілюють» в потрібному напрямку, але особливість і головна фішка полягає в тому, що ви не знаєте, в якому напрямку буде атакувати противник ... в результаті, будь-який хід може обернутися чимось цікавим і як мінімум за це гра гідна вашої уваги!


Особливості гри:

  • Битви онлайн, з іншими гравцями і відмінною фізикою
  • Отримуйте скрині з цінними нагородами
  • Великий вибір персонажів і можливості їх поліпшення
  • Щоденні завдання
  • Рейтингові ігри та подібні заходи

Недоліки гри:

  • Є реклама і покупки, які не заважають
  • Підбір супротивників не завжди коректно відбувається

Підсумок: гра Flick Arena обов'язково сподобається всім, хто вважає за краще битви з іншими гравцями а не з комп'ютером, тим більше, залишається фішка з несподіваним результатом будь-якого матчу!


Реклама

завантажити Flick Arena 3.83.1 для LG isai FL

Нове в цій версії
Celebrate the Worldwide launch of Flick Arena with us!

NEW IN THIS VERSION:
- A thrilling competition -join the World Trophy event for special rewards!
- An in-game community for you to discuss your strategy!
- Chinese, Japanese, Korean and more now available
Загальна інформація
версія 3.83.1 (3083001)
дата завантаження 2019-01-26 17:53
Розмір 69.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд +
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/02 09:16
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |