Slickpoo: Evil Neighbor
3.8 (21)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Slickpoo позиціонується розробниками як аркада, але насправді це жахи, квест і стелс в одній особі, причому гра об'єднала в собі відразу кілька цікавих моментів, з якими ми вже стикалися на широкому екрані та й в інших іграх на андроїд, але вийшло просто чудово!

Підготували гру в студії Klarens Orgon і вона відразу отримала рейтинг 12+, тому що це жахи, а ще там будуть лаятися, що досить доречно для ситуацій, в які ви потрапите. З інших цікавих ігор розробника варто відзначити лише Farming Evolution - Tractor, яка представляє собою симулятор трактора і навіть зібрала понад 100 тисяч завантажень.


Почнемо з того, що ми відразу помітили в цій грі. Ваш головний ворог - клоун, а значить, можна сміливо вважати що це відсилання до фільму «Воно», нестаріючої класики, яка успішно пройшла перезапуск в цьому році і ще зможе полоскотати нерви шанувальників в 2019-м. Потім, є деяка відсилання до фільму «Параноя», в якому головний герой будучи під домашнім арештом і здебільшого від нудьги почав спостерігати за своїм сусідом ... Нарешті, хтось може бути згадає гру для андроїда під назвою Scary Neighborhood або Angry Neighbor Hello from home, які теж злегка відбувається нагадують. Що ж ми маємо робити? Гра розбита на епізоди, в рамках кожного з яких у вас буде завдання, наприклад, починається все з того, що в процесі спостереження ви виявляєте що сусід пішов і у вас є п'ять хвилин щоб вломитися в його будинок, обійшовши сигналізацію і досліджувати його, тому що підозри ваші вже давно не дають вам спати ...

Гра отримала відмінну графіку, деяке відчуття відкритого світу, тому що ви в цілому вільні в переміщеннях, нехай і скуті вельми конкретним завданням і само собою, незабутнє відчуття страху, заради якого гру і варто завантажити.


Підсумок: в даному випадку складно шукати якісь мінуси, тому що кожен знайде їх сам для себе, але то що вам точно варто знати відразу - гра безкоштовна для скачування, але якщо ви вирішите пройти її повністю, то доведеться заплатити близько 2,5 доларів, що виглядає досить тверезо.


Реклама

завантажити Slickpoo: Evil Neighbor 1.2.5 для LG isai FL

Нове в цій версії
Privacy Policy added
Загальна інформація
версія 1.2.5 (25)
дата завантаження 2018-10-01 10:40
Розмір 69.49 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

slickpoo

slickpoo

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(21)
3.75★ 75.02%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/01 07:58
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |