Idle Shop Empire
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Idle Shop Empire це клікер для андроїда в рамках якого вам належить розвивати цілу мережу гіпермаркетів, в яких люди будуть купувати найрізноманітніші товари і можливо, зроблять вас найбагатшим! Чи готові з головою зануритися в це пригода?

Підготували гру в студії GAMEBROS Dev., Для якої цей проект став першим, але судячи з якості виконання він не тільки не останній, але і розробники вже явно не перший день займаються подібним.


На відміну від більшості подібних за духом ігор нам не доведеться починати з дрібної намети з продажу лимонаду, яку належить розвивати у великий магазин, вам відразу дадуть великий торговий центр! Велика його частина пов'язана з продажем всілякої їжі, асортимент, звичайно, досить скромний, але це тільки початок! Практично відразу ви отримаєте доступ до продажу дрібної електроніки та інших гаджетів. Наступний магазин дозволить ще трохи розширити асортимент товарів які ви продаєте і так далі, поки ви не вичерпаєте всі можливості гри і фантазію розробників, але шлях цей досить довгий. Завданням буде багато, займатися доставкою, вирішувати питання зі складуванням товару, наймати вантажників та інший персонал. Можна пуститися в збільшення швидкості обслуговування покупців, але не варто забувати, що якщо покупець буде занадто довго чекати товар зі складу - він швидше за все піде, так що, всі ці процеси доведеться поєднати. Крім іншого, можна працювати і з цінами на товари, але тут доведеться витратити ще більше зусиль, але результат буде того коштувати.


Особливості гри:

  • Розвивайте мережу магазинів і стаєте багатшими з кожною годиною
  • Є можливість отримувати прибуток навіть не перебуваючи в грі
  • Понад два десятки товарів
  • Ваша мережа може включати до 20 магазинів
  • Приємна графіка і зрозумілий геймплей

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, як і в більшості інших клікерів

Підсумок: гра Idle Shop Empire це дуже типовий, але все ж цікавий клікер, який підійде не тільки шанувальникам жанру, але і всім тим, хто мріяв про своєму магазині!


Реклама

завантажити Idle Shop Empire 2.0.4 для LG isai FL

Нове в цій версії
.- Improved Game Stability
.- Greater Custom Experience
.- Minor Bug Fixes!

Enjoy this enhanced version of the game and let us know how we can improve it!
Загальна інформація
версія 2.0.4 (63)
дата завантаження 2021-11-05 15:52
Розмір 45.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/26 07:18
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |