Merge Star: Adventure of a Merge Hero
0 (0)

Merge Star: Adventure of a Merge Hero

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Merge Star: Adventure of a Merge Hero це клікер для андроїда в якому вас закине в стародавні часи і чергову фантазію розробників, які придумали воїна, чия сила полягала в умінні об'єднувати предмети і ставати ще більш сильним після кожного об'єднання, вже простежується мотив клікера?

Підготували гру в студії NANOO COMPANY Inc., на рахунку якої на даний момент всього вісім проектів, кожен з яких досить цікавий, але не дуже популярний, за винятком рольової гри Dark Sword, яка як і багато інших трохи віддає класикою, що досить приємно.


Найголовніше за частиною геймплея, що зробили розробники, так це примудрилися зберегти його дуже затягує, навіть незважаючи на велику кількість клікерів і купи варіантів, які все вони сумарно вже пропрацювали. Крім цього, розробники змогли знайти відмінний музичний супровід, яке не набридає навіть через багато годин, що досить важливо, тому що як ми вже написали, гра затягує, а не всі люблять вимикати звук;)

Сам же геймплей так чи інакше пов'язаний зі знищенням монстрів і розвитком вашого персонажа, що досить звичайна ситуація, але все ж з огляду на хороший візуальний ряд і безліч особливостей - вкрай важливий параметр, без якого цей жанр взагалі не обходиться.


Особливості гри:

  • Відмінна малювання графіка
  • Просте управління і зручний інтерфейс
  • Об'єднуйте предмети, щоб створити щось краще
  • Більше 140 різних видів зброї і екіпіровки
  • Безліч поліпшень для вашого героя і нові локації

Недоліки гри:

  • Наявність реклами і покупок в клікера вже давно нікого не бентежить, але вони є
  • А ось той факт, що кількість часу і ресурсів на прокачку героя збільшуються в геометричній прогресії мало кому сподобається, в якийсь момент все це стане дуже довгим ...

Підсумок: Merge Star: Adventure of a Merge Hero це чудовий клікер, який готовий поповнити колекцію цього жанру на вашому андроїд і захопити вас на багато днів або навіть тижнів.


Реклама

завантажити Merge Star: Adventure of a Merge Hero 2.6.2 для LG isai FL

Нове в цій версії
- Fixed bugs
Загальна інформація
версія 2.6.2 (93)
дата завантаження 2021-08-11 21:24
Розмір 51.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/22 07:54
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |