Infinite Shooting: Galaxy Attack
0.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Infinite Shooting: Galaxy Attack це скролл-шутер для вашого андроїда в якому вам належить зайнятися досить звичною для цього жанру діяльністю - знищувати все що попадеться на вашому шляху і постаратися не загинути, що досить складно.

Підготували гру у в'єтнамській студії OneSoft, яка виявилася досить відомої, на її рахунку купа інших скролл-шутерів, лінійку яких вони і продовжили, а ще досить відома серія ігор під назвою Metal Squad, кількість завантажень якої вже давно обчислюється десятками мільйонів, так що, перед нами знаковий і явно продуманий проект;)


Як ви розумієте, винайти щось принципово нове в форматі скролл-шутера вкрай складно, більш того, це швидше за все буде неправильно сприйнято шанувальниками і взагалі, жанр швидше за все тоді міняти доведеться. Так що, розробники вибрали трохи іншу тактику і вирішили здивувати нас великою кількістю режимів. Всього їх чотири, причому є все необхідне: режим кар'єри, в рамках якого потрібно проходити окремі рівні і саме в цьому режимі гру можна пройти, нескінченний режим, він більш підходить для тренувань, і два режими які передбачають взаємодію з іншими гравцями, зокрема, режим pvp і онлайн. З огляду на таке розмаїття і відмінну зв'язку графіки / анімації, ми отримуємо ситуацію в якій практично будь-який шанувальник жанру знайде щось для себе цікаве, особливо якщо не забувати, що гра передбачає три рівні складності, максимальний з яких це навіть не хардкор, це щось то з розряду неможливого ...


Особливості гри:

  • Геймплей, перевірений роками і відточений мільйонами
  • Відмінна графіка і анімація
  • висока динаміка
  • просте управління
  • Багато ворогів, зброї і бонусів
  • Кілька режимів гри і рівнів складності

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, як і в інших проектах цього розробника

Підсумок: гра Infinite Shooting: Galaxy Attack це черговий виток еволюції відмінного скролл-шутера, який став трохи краще і трохи більшим, так що, не пропускайте;)


Реклама

завантажити Infinite Shooting: Galaxy Attack 2.2.3 для LG isai FL

Нове в цій версії
- Balance levels.
- Fixed some bugs.
- Add Ads shortcut.
Загальна інформація
версія 2.2.3 (449)
дата завантаження 2021-01-26 02:43
Розмір 64.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки ONESOFT на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.7★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/19 07:16
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |