Super One More Jump
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Super One More Jump це звичайно не зовсім класичний платформер, але він виконаний в 2D і з пікселями, так що, в цілому це саме те, що нам і потрібно, в усякому разі, якщо ви любите класику. Безумовно, гра нагадує один інший проект, але це ми обговоримо трохи пізніше.

Підготували гру в SMG Studio, на рахунку якої це не перший і не останній проект, а найбільш їх популярне дітище виступає в жанрі гонок і має довгу назву Thumb Drift - Furious Car Drifting Racing Game, але більш ніж п'ять мільйонів завантажень це в повній мірі компенсують.


Повертаючись до геймплею, складно не згадати серію ігор під назвою Geometry Dash, яка набагато складніше і набагато популярніше, а її розробники, немов знущаючись, випускають по парі рівнів в рік ... Однак, схоже тут все і механіка і управління та оформлення, але все ж, в новинці є свої сильні сторони, які необхідно відзначити. Для початку - відмінна фізика, яка в даному випадку безпосередньо прив'язана до законів гравітації, яка працює на білому покритті, до цього доведеться трохи звикнути і користуватися цим, тому що тільки так ви зможете відчувати себе впевнено. Складність у гри менше, а значить, можна грати набагато спокійніше і не знищувати свої нерви як у Geometry Dash, ось тільки якщо там це фішка гри, то тут доведеться шукати щось інше. Крім іншого, в грі дуже багато рівнів і майже кожен день з'являються ще, до того ж, тут є досить велика кількість персонажів, що теж вносить деяку різноманітність.


Особливості гри:

  • Більше 150 рівнів, кожен пропрацьований руками, чуйно і уважно
  • Регулярно з'являються нові рівні
  • Більше 80 героїв, яких потрібно розблокувати
  • Приємна піксельна графіка
  • Відмінна фізика і механіка
  • У грі немає реклами

Недоліки гри:

  • Є мізерні покупки, без яких можна легко обійтися

Підсумок: хтось може сміливо сказати що Super One More Jump це клон або копія більш відомої гри, але по суті, вона нічим не гірше, а в чомусь навіть краще, подумайте над цим;)


Реклама

завантажити Super One More Jump 1.1.5 для LG isai FL

Нове в цій версії
:D
Загальна інформація
версія 1.1.5 (32)
дата завантаження 2018-06-26 00:38
Розмір 70.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки SMG Studio на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/17 07:03
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |