Stickman Soccer 2018
3.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Stickman Soccer 2018 це теж футбол для вашого андроїда, але його відмінною рисою стане формат Стікман, який знайомий нам по безлічі інших ігор, та й футбол цей у розробників далеко не перший.

Підготували гру в студії Djinnworks GmbH, яка була автором таких ігор як Stickman Soccer 2016, Stickman Soccer - Classic, Stickman Soccer 2014 і багатьох інших ігор, пов'язаних зі стікманом і будь-яким спортом. Самі розробники запевняють, що все що у них пов'язано з футболом гравці скачали вже більше 75 мільйонів разів, що безумовно круто і говорить про те, що хлопці досвідчені, але трохи суперечить тому, що ми побачили ...


Геймплей гра отримала досить типовий, як зазвичай, вибираєте країну, яку будете просувати на чемпіонаті і починаєте боротися з вашими суперниками, які теж являють собою інші країни. Само собою, розробники продумали все до дрібниць, так що тут будуть жовті та червоні картки, всілякі ліги, чемпіонати, товариські матчі і маса інших варіантів битися з супротивником, динамічний ринок з трансферами щоб укомплектувати свою команду, широкі можливості по налаштуванню команди, можливість розвивати стадіон і так далі. Нова частина може похвалитися і більш сучасною графікою, що теж плюс, але є і проблеми. Для початку розробники мабуть зовсім забули про управління і воно вийшло дуже незручним, плюс, в грі маса багів і інших ситуацій, які явно викличуть негативні враження ...


Особливості гри:

  • Нова графіка та перероблена механіка
  • Величезний вибір всього що пов'язано з футболом
  • Більше 150 команд на вибір
  • Більше трьох сотень досягнень і кубків
  • Понад півсотні гравців, щоб укомплектувати вашу команду

Недоліки гри:

  • Реклама і всюдисущий Донат, який проник в усі аспекти гри.
  • Дуже незручне управління
  • Багато неприємних багів, які ви періодично будете помічати.

Підсумок: гра Stickman Soccer 2018 це логічне продовження минулих частин, яке надто намагалися випустити до початку чемпіонату світу, так що, коли і якщо всі поточні проблеми будуть виправлені, то гра напевно отримає свою заслужену популярність, але на даний момент висновок тільки один - розробники поквапилися.


Реклама

завантажити Stickman Soccer 2018 2.3.3 для LG isai FL

Нове в цій версії
Critical server fix
Загальна інформація
версія 2.3.3 (43)
дата завантаження 2020-10-27 16:15
Розмір 73.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/14 08:50
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |