X Drifting
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра X Drifting це гонки для андроїда, в рамках яких вас чекає досвід водіння заряджених автомобілів, які більше підходять саме для ралі, причому з подібною ситуацією ми вже стикалися в рамках подібної за духом гри Car Racing Dirt Drifting, де незважаючи на назву ніякого дріфту і не було ... В даному випадку ситуація аналогічна, ніякого дріфту ... і навіщо робити таку назву - не зрозуміло, але ж не будемо до цього прив'язуватися.

Підготували гру в Creation Game Studio, на рахунку якої це поки єдиний проект, який активно набирає популярність і швидше за все стане відправною точкою і для інших, будемо сподіватися, з більш коректним назвою.


Дії розгортатимуться в класичному форматі, причому тут відразу варто зазначити що в грі є три режими: арена, виживання і заїзди на час. Режим арени, на жаль не передбачає участі інших гравців, але доведеться за час проходити випадкові відрізки траси. Режим виживання передбачає що ви повинні проходити трасу за контрольними точками (іноді це ціле коло) за відведений час, після чого, вам будуть додавати ще стільки ж, поки вам не набридне або поки ви не вичерпаєте тимчасові ліміти. Заїзд на час найбільш наближений до змагання з іншими гравцями, так як тут потрібно проїхати два кола, а результат піде в загальну таблицю лідерів. Крім цього, вас чекає дюжина ралійних автомобілів, кожен зі своїми унікальними характеристиками, всього шість трас і досить непогана фізика, графіка і анімація. По суті, класичні гонки і нічого більше, ніяких вам сучасних фішок або інших особливостей, але хіба вони так вже й потрібні?


Особливості гри:

  • 6 трас і 12 автомобілів
  • Хороша графіка і анімація
  • Приємна і зрозуміла фізика
  • Типове для гонок управління
  • Три режими гри
  • Гра відмінно себе почуває на слабких пристроях

Недоліки гри:

  • Покупки в додатку і реклама, як зазвичай.

Підсумок: гра X Drifting це рядові гонки для андроїда, яким відверто нічим хвалитися, ось взагалі нічим. З одного боку це нудно, але з іншого боку далеко не всі гравці, особливо зі слабкими пристроями, женуться за новинками;)


Реклама

завантажити X Drifting 2.1.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
Added new level.
Fixed car paint problem.
Загальна інформація
версія 2.1.0 (2)
дата завантаження 2018-06-09 16:07
Розмір 39.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/11 07:05
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |