BASEBALL 9
4.2 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра BASEBALL 9 це спортивний симулятор для вашого андроїда в якому йтиметься про бейсбол. Само собою, на андроїд повно таких проектів, але хтось намагається вдаритися в графіку, хтось в стратегію, ну а в нашій ситуації вони примудрилися зробити один з найкрутіших геймплея на поточний момент і при цьому забезпечити гарну графіку, яка нехай і анімована, але все ж дуже приємна.

Підготували гру в студії playus soft, на рахунку якої на даний момент всього п'ять проектів, але про бейсбол гри дві, причому перша, яка називається Baseball Star, примудрилася зібрати більше п'яти мільйонів завантажень, так що, нічого дивного в тому, що з'явилася ще одна , яка повинна її перевершити.


Що з себе являє геймплей здогадатися не складно, так як гра позиціонується як симулятор, то і дії будуть розгортатися як у реальному світі, а це означає, що головне наше завдання грати проти інших команд, перемагати і набиратися досвіду. Головна фішка гри в тому, що в процесі матчу ви можете керувати будь-яким гравцем, але в силу очевидних причин більшу частину часу доведеться приділити всього двом гравцям, тому що м'ячик кидає і тому, хто повинен його відбивати, тому що саме від них залежить успіх всієї гри, а вже з пробіжками інші гравці у вашій команді впораються і самостійно, але знову ж таки, за вашим бажанням. Гра не може похвалитися найзручнішим оформленням, але по суті, інших варіантів тут і немає, однак, коли ви до нього звикнете, тоді зможете отримувати справжнє задоволення від того, що відбувається, що ми вам і радимо.


Особливості гри:

  • Крутий геймплей, який торкається всіх сторін гри
  • Приємна анімаційна графіка
  • цікаве управління
  • Справжній симулятор, без варіантів
  • Наймайте гравців і сформуйте ідеальну команду
  • Міняйте назву і емблему, так само як і масу інших налаштувань

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки в додатку, але це і не дивно

Підсумок: якщо розглядати безкоштовні проекти, то гра BASEBALL 9 це один з кращих спортивних симуляторів про бейсбол на даний момент, особливо, якщо вас не бентежить такий формат графіки.


Реклама

завантажити BASEBALL 9 1.8.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.8.0 (506)
дата завантаження 2021-11-05 14:16
Розмір 140.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

PREVENT_POWER_KEY

PREVENT_POWER_KEY

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки playus soft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.23★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/10 07:01
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |