Charg.io
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Charg.io це онлайн аркада для вашого андроїда, що відбувається в якій складно назвати унікальним або оригінальним, тому що ігор з приставкою «io» ми бачили вже дуже багато, були відверті провали, а бували гри, які порвали всі можливі рейтинги, зокрема , одна з першопрохідців на ім'я - Agar.io, на яку новинка дуже схожа ...

Підготували гру в студії Ketchapp, як ви вже могли здогадатися і тут така дивна ситуація, що зазвичай вони завжди пропонували нам щось оригінальне, а в даному випадку це практично копія вищезазначеної гри ... Причому особливостей, які якось принципово змінюють те, що відбувається просто ні. Другий момент ми обговоримо трохи пізніше і він теж не найприємніший.


Для тих, хто з якоїсь причини не знайомий з грою Agar.io (а це понад 100 мільйонів завантажень тільки на андроїд, плюс вона є на iOS і навіть в браузері для звичайних комп'ютерів, так що, швидше за все ви її як мінімум бачили ...), то описати те, що відбувається можна наступним чином: ви отримуєте персонажа (в даному випадку їх потрібно розблокувати, а не створювати картинки самостійно) і починаєте курсувати по досить великому ігровому полю, збираючи точки, завдяки яким ваш персонаж зростає, крім вас тут будуть і інші персонажі, причому політика оч нь проста - хто більше, той і сильніше. Так ось про інших персонажів і виникає другий важливий момент, тому що вони не виглядають реальними гравцями ... може бути реалізовано все дивно або реальних гравців не вистачає, але складається відчуття, що боротися потрібно проти ботів, а конкурувати з реальними гравцями можна тільки по підсумковими результатами ... до того ж, грі не потрібно доступ в інтернет, що практично повністю знищує надії на мультиплеер ...


Особливості гри:

  • класичний геймплей
  • Проста графіка і відмінна оптимізація

Недоліки гри:

  • Управління кілька варіантів, але всі вони не найзручніші
  • Якщо гра онлайн, то реалізовано все дивно, якщо вона оффлайн, то який в ній взагалі сенс?
  • Є реклама, яку можна відключити за 3 євро ...

Підсумок: гра Charg.io це звичайно гарна спроба повалити короля, але відверто кажучи, спроба провалилася, інакше тут і не скажеш.


Реклама

завантажити Charg.io 1.0 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.0 (4)
дата завантаження 2018-06-07 19:12
Розмір 28.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/08 09:10
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |