Hexo Brain
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Hexo Brain це головоломка для андроїда, яка включає в себе кілька видів завдань, по кожному з яких можна було сміливо робити окрему гру, але розробники вирішили що так буде краще і об'єднай все в одному проекті, який ми сьогодні і постараємося розібрати.

Підготували гру в студії Appsolute Games, яка нам вже знайома по деяким проектам, зокрема мова йде Spiky Trees, Toppluva і деякі інші. Тут варто відзначити, що поки студія тільки набирає обертів, так що особливою популярністю проекти не користуються, але все ще попереду!


Більша частина завдань передбачає, що нам потрібно буде побачити деяку послідовність чи закономірність, після чого застосувати її для проходження рівня, що на перший погляд не виглядає складним, але насправді, складні завдання буду, причому досить часто. Що важливо - тут немає обмеження за часом або по скасуванню вже зроблених ходів, до того ж, на кожному рівні є підказки, але їх кількість, як правило, обмежена.

Набагато більший інтерес викликає інша складова головоломки, в якій потрібно розфарбовувати гексагональних поле! Тут все працює за принципом гексагона, пропонуючи нам зафарбувати все поле в один колір, але проблема буде полягати в тому, що деякі елементи вже зафарбовані, а коли ви закрашуєте той чи інший, то закрашуються і ті, які до нього прилягають, так що, часом буде виникати конфлікт інтересів, адже якщо зафарбувати вже зафарбований ділянку, то він знову стане білим і доведеться думати, як зафарбувати все так, щоб не зачепити нічого зайвого.


Особливості гри:

  • Прекрасне поєднання відразу декількох головоломок
  • Простий, але дуже приємний дизайн
  • Кілька режимів гри
  • є підказки
  • Складність зростає плавно, встигнете звикнути
  • Велика кількість рівнів
  • ніяких покупок

Недоліки гри:

  • Є реклама та її досить багато, часом здається що занадто багато

Підсумок: гра Hexo Brain це відмінний приклад головоломки, яку дійсно можна було розбити і на дві незалежні гри, але так робити не стали, так що, тепер у вас є можливість отримати відмінний набір для розвитку мозку абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити Hexo Brain 1.33 для LG isai FL

Нове в цій версії
Global Release
Загальна інформація
версія 1.33 (17)
дата завантаження 2018-06-05 18:45
Розмір 28.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/06 09:43
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |