Car Racing Dirt Drifting
3.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Car Racing Dirt Drifting це гонки для андроїда в яких вас чекають швидкі автомобілі і грунтові дороги, які відрізняються своїми нерівностями і великою кількістю бруду, що в загальному-то називається ралі, але в нашому випадку нас постаралися схилити до того, що це дрифтинг. .. дивно, чи не так?

Підготували гру в студії Stratgy T-Shooting, для якої це вже четверта гра, крім стрільби з лука і двох ігор про літаки, розкид пристойний, але це не завадило розробникам зробити відмінний проект, який цілком гідний вашої уваги і активно набирає популярність, особливо, якщо враховувати що світло він побачив всього 4 дні тому ...


Як ми вже написали, дріфту в грі немає, без заметів, звичайно, не обійдеться, але так як за них вам не нараховують ніякі бали, то будемо вважати що його немає. Правильніше назвати гру ралі, тому що тут представлені саме ралійні машини в бойовому розфарбуванні, а ще кругові траси, які об'єднують в собі як асфальтовані ділянки, так і ділянки з ґрунтовою дорогою, причому траси у нас кругові і за класикою жанру вам будуть стрілкою показувати куди і як круто потрібно повернути, навіть не дивлячись на те, що діватися тут особливо і нікуди, така ось своєрідна імітація штурмана. При цьому, гра отримала досить пристойну графіку, вельми стандартне управління і навіть цікаву фізику, завдяки якій ви будете акуратні з газом, тому що якщо натиснути його занадто сильно машину починає заносити, так реально, що навіть вражає!


Особливості гри:

  • Доступно три режими ігри: виживання, арена і на час
  • Вісім потужних ралійних автомобілів
  • Шість автомобілів для серйозного бездоріжжя
  • Приємна графіка і зручне оформлення
  • Грати можна і без доступу в інтернет

Недоліки гри:

  • Онлайн би тут не завадив, але його поки немає
  • присутній реклама
  • Покупки теж є, але це не заважає

Підсумок: Car Racing Dirt Drifting це може і прохідна, але все ж досить якісна і цікава гра для тих, хто любить класичні гоночні змагання. Завантажити гру можна абсолютно безкоштовно, так що, радимо приступати;)


Реклама

завантажити Car Racing Dirt Drifting 1.1.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
Bug Fixes
Загальна інформація
версія 1.1.0 (1)
дата завантаження 2018-06-02 10:44
Розмір 43.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/03 09:42
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |