Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games
0 (0)

Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games це клікер для вашого андроїда, ось тільки назвати його типовим ну ніяк не вийде, тому що по суті своїй, це гонки, а ось як і навіщо розробники прикрутили сюди клікер нам і доведеться розібратися.

Підготували гру в студії Top Racing and Best Action Shooter Games for Boys, яка вже встигла побувати на нашому сайті з іншою новинкою під назвою Moto Race: Traffic Racing Highway, Free Bike Games, причому, варто відзначити що в чомусь гри схожі, у всякому разі в обох варіантах нас чекає світ після чергового апокаліпсису, який пошкодив все, крім доріг і деяких автомобілів, які в бойовій розмальовці готові розсікати кілометри рівній асфальтованої дороги ...


Як ви вже могли б здогадатися, раз перед нами клікер, то і наголос на керованість та іншу фізику розробники вирішили не робити, більше того, в нашому випадку ви взагалі не зможете автомобілем керувати, з цим розбереться ваш водій. Від вас же потрібно трохи інше - натискати на екран, щоб автомобіль набирав швидкість і обганяв ваших суперників. Само собою, з першого разу ви не зможете фінішувати навіть в трійці лідерів, але все одно зможете заробити ігрової валюти, щоб прокачати свій автомобіль, найняти нових співробітників в гараж і стати трохи швидше, а саме це від вас і буде потрібно за підсумками того, що відбувається. Ганяйте, розвивайтеся і покращуйте позиції!


Особливості гри:

  • Клікер про гонки і апокаліпсис, це цікаво!
  • Відмінна графіка і просте управління
  • Розвивайте свій автомобіль і гараж
  • Наймайте механіків і водіїв
  • Змагаються в різних лігах і перемагайте!
  • Таблиці з рейтингами і лідерами

Недоліки гри:

  • Як і в будь-якому іншому клікера вас чекає реклама і покупки в додатку

Підсумок: якщо типові клікери вам набридли, то гра Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games це те, що змусить вас подивитися на цей жанр з іншого боку і провести за кермом віртуальної машини досить багато часу!


Реклама

завантажити Car Racing Clicker: Driving Simulation Idle Games 1.00 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.00 (40200100)
дата завантаження 2018-05-29 20:11
Розмір 73.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/30 07:09
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |