Ayni Fairyland
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Ayni Fairyland це платформер на андроїд в якому вам відводиться роль чоловічка на ім'я Айни, за рівнем складності це казуальна гра, а значить, грати в неї можна абсолютно спокійно, розслабившись. Не обійшлося і без елементів головоломки, так як кожен новий рівень стає трохи складніше, додаючи вам можливості зайвий раз трохи подумати.

Підготували гру в студії з звучною назвою super free games, на рахунку якої вже є інші проекти, ось тільки популярних серед них знайти не вийшло, так що, або тут криється обман, або гравці ще не дуже сильно в курсі. До речі, новинка нам сподобалася, так що, вона гідна високої оцінки і хорошою популярності.


Геймплей платформер отримав досить типовий, але це лише на перший погляд, є тут цікаві особливості, про які ми обов'язково розповімо. Але почати варто з того, що розбили все, що відбувається на рівні, кожен з яких вийшов досить коротким, що в загальному-то добре і навіть зручно в мобільному форматі, але по суті, це не гарантує, що пройдете ви їх швидко. Фішка гри в тому, що на кожен рівень видається всього один «інструмент», десь це може бути специфічна можливість героя, десь щось інше, але суть криється саме в тому, що всі перешкоди доведеться пройти використовуючи тільки цю можливість . До речі, щоб пройти рівень необхідно зібрати всі кристали, тільки після цього відкриється портал для завершення чергового етапу.


Особливості гри:

  • Рівні тут короткі, але досить складні
  • Багато цікавих завдань і незвичайних ситуацій
  • Доведеться проявити свою уяву, так як на один рівень видається всього один інструмент
  • Є підказки на кожному рівні
  • Кілька героїв на будь-який смак
  • Приємна розслаблююча музика на задньому фоні

Недоліки гри:

  • Покупки в додатку і трохи реклами, що в загальному-то нікому не зашкодить.

Підсумок: гра Ayni Fairyland проявила себе лише з хороших сторін, так що, перед вами відмінний платформер, який цілком можна розцінювати як цікавий і захоплюючий, причому він не буде дратувати вас занадто високою складністю або дивними ідеями розробників, все в рамках, практично, золота середина.


Реклама

завантажити Ayni Fairyland 1.3.905 для LG isai FL

Нове в цій версії
Ayni Fairyland
Загальна інформація
версія 1.3.905 (17)
дата завантаження 2018-06-07 14:06
Розмір 89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/29 09:28
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |