Death Coming
0.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Death Coming це головоломка для андроїда, яка володіє деякими цікавими особливостями, зокрема, класичної піксельної графікою, цікавим сюжетом і нелінійністю відбувається, що для головоломки є величезним плюсом в будь-якій ситуації.

Підготували гру розробники з NEXTStudio, для яких це перший проект, який, до речі, отримав рейтинг 16+, а все тому що в грі є яскраво-виражене насильство, з тієї простої причини, що ваш герой буде посланником самої смерті ...


Багато хто стверджує, що смерть це тільки початок, приблизно на цьому і зав'язаний сюжет цієї гри, тому що тут все починається тільки після смерті нашого героя, який замість того, щоб відправитися в потойбічний світ отримує нову місію - допомагати смерті, ставши женців душ. Так, у вашому розпорядженні буде могутність і можливість забрати життя, але в світобудові є свої правила, так що, простий підійти і вбити когось ви не зможете, а ось посприяти такій ситуації, це те що вам потрібно і саме те, що і становить елемент головоломки в даному випадку.

Як наслідок, вам видаються мисливські угіддя, на яких ви будете стежити за своїми потенційними жертвами, вистежувати їх, розставляти пастки і навіть битися з тими, хто спробує вам перешкодити, а такі, повірте, знайдуться.

Що найцікавіше - поведінка персонажів у грі схильне динаміки, так що, вони не будуть кожен раз робити одне і теж, але при бажанні, ви можете простежити цю динаміку і виявити їх переваги;)


Особливості гри:

  • Дуже цікавий сюжет
  • безліч персонажів
  • Нелінійність, яка проявляється у всьому
  • Спостерігайте, висліджуйте, розставляйте пастки
  • Чорний гумор, а як же без нього?
  • У грі немає реклами, це великий плюс!

Недоліки гри:

  • Повна версія платна, обійдеться в пару євро

Підсумок: гра Death Coming за великим рахунком це шедевр, за який варто заплатити, але якщо сумніваєтеся - скачайте гру безкоштовно і вона розвіє будь-які ваші сумніви, а після цього можна і придбати;)


Реклама

завантажити Death Coming 1.1.5.664 для LG isai FL

Нове в цій версії
Fixed known bugs to improve game stability.
Загальна інформація
версія 1.1.5.664 (664)
дата завантаження 2020-07-13 11:39
Розмір 43.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки NExT Studios на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.58★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/25 09:03
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |