Legendary Hunter
4.3 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Legendary Hunter це симулятор полювання для андроїда в якій вам відводиться роль дуже досвідченого мисливця, який повинен вистежувати небезпечних монстрів. Події розгортатимуться в чарівному світі, вчені якого вирішили дослідити всіх найрідкісніших і небезпечних монстрів, для чого вас і найняли, так що, за справу!

Підготували гру в студії HIGH SOLUTIONS LIMITED, на рахунку якої на даний момент всього чотири гри, але все явно з'явилися недавно, тому що не встигли завоювати належну увагу, але нам здається, що з цим проектом вони досить далеко підуть.


Велика частина геймплея розгортатиметься на природі, причому здебільшого вночі, так що, своєрідна і трохи страшна атмосфера тут дотримана, а якщо враховувати, що як і справжньому мисливцю монстрів потрібно вистежувати, а це, як нам здається, найцікавіше в полюванні. При цьому, графіку, навіть в нічний час гра зберігає на дуже високому рівні, а світло місяця виглядає особливо заворожуюче! Крім звичного зброї вам належить використовувати найрізноманітніші пастки і приманки, які допоможуть заманити монстрів, а ще свого вірного друга - собаку, яка здатна вистежити практично будь-яке, навіть саме потайне істота. У міру успішного виконання завдань вам будуть відкриватися нові локації і можливості, а кожна наступна місія буде трохи складніше попередньої, так що, гра вас обов'язково затягне.


Особливості гри:

  • Територія для полювання - величезний чарівний ліс з різними зонами
  • Стеження, пастки і хитрість, ось ваші головні помічники!
  • Великий вибір цілей і завдань
  • Спеціальна книга, в яку ви будете записувати свої досягнення

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки в грі є, але в цілому, все це не завадить вам нею насолодитися

Підсумок: Legendary Hunter це той самий випадок, коли розробники продемонстрували нам, як повинна виглядати гра про полювання. Без зайвої жорстокості, акцент зроблений на самому основному - вистежуванні, а не тупий стрільбі, як у тирі. В цілому, гра нам дуже сподобалася, так що і вам ми її рекомендуємо!


Реклама

завантажити Legendary Hunter 1.0.5 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.0.5 (15)
дата завантаження 2018-08-19 13:30
Розмір 85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.33★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/24 09:29
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |