FPS Shooting Master
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра FPS Shooting Master це тир для андроїда в рамках якого вам відводиться роль снайпера, який отримує свої цілі і вдосконалює свою майстерність, щоб виконати ще більше завдань!

Підготували гру в студії YIZHOUKEJI, для якої це єдиний проект на андроїд на поточний момент, так що, класичні помилки жанру їм пробачити можна, але так чи інакше, ми їх обов'язково розглянемо, може бути розробники прислухаються?


Що відбувається в класичних снайперських іграх все ми прекрасно знаємо. Наш герой займає зручну позицію десь на даху і вистежує свою мету, потім стріляє і завдання закінчується, причому в кращих традиціях жанру фінальний постріл красиво оформлений, ви бачите як повільно летить куля і потрапляє в вашого ворога, що, звичайно, ефектно, але ми на таке вже надивилися, якщо чесно.

Пристойна графіка і великий вибір зброї - класична схема для сучасних шутерів, яка вже давно практикується і нікого цим не здивувати. А що ж по іншій частині? А ось там все як завжди глухо ...

Як це часто і буває в подібних іграх, світ навколо нас занадто порожній ... в нашому випадку противник може стояти посеред вулиці і утримувати таким чином заручника, який після знищення ворога тихо і спокійно піде по своїх справах, ніби його життя не висіла на волосині буквально кілька секунд тому ... Таких моментів багато, так що, фактично все що залишається - тренувати свою влучність і прокачувати зброю, якого тут задоволеного багато і навіть найпростіше можна перетворити на щось потужне і корисне.


Особливості гри:

  • Пристойна графіка і хороша фізика стрільби
  • Великий вибір зброї і можливість його модернізувати
  • Багато однотипних завдань
  • Грі не потрібно доступ в інтернет

Недоліки гри:

  • Навколишній світ занадто нудний, нічого нового і цікавого
  • присутній реклама
  • Потужні і всюдисущий Донат

Підсумок: гра FPS Shooting Master це стандартний снайперський тир, в якому єдиний інтерес представляє зброю. Впевнені, план розробників був саме такий, але на поточний момент це досить мало, так що, дивіться самі, повноцінних шутерів зараз все більше стає.


Реклама

завантажити FPS Shooting Master 4.1.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
Fix the bugs, it can be display well on android 8.0 now
Загальна інформація
версія 4.1.0 (4)
дата завантаження 2018-06-07 14:05
Розмір 73.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/24 07:26
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |