Ghost Evolution
4 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Ghost Evolution це клікер для вашого андроїда в якому ви будете займатися селекцією привидів, а це, як мінімум незвично, а значить, цілком заслуговує на нашу увагу, хіба ні?

Підготували гру в студії Keong Games, яка не має нічого спільного з основною серією клікерів про еволюцію, цим займаються в студії Tapps Games, яка вже десятки таких ігор випустила, а наші розробники робили гри для дівчаток і діти, причому здебільшого в азіатському стилі , що не дивно, тому що студія базується в Індонезії, що в загальному-то і на поточному геймплее позначилося.


Продовжуючи тематику про привидів, яких ви будете розводити відразу варто усвідомити, що з чогось доведеться починати і це будуть знайомі багатьом герої казок, міфів і страшилок. До речі, місце розташування студії позначилося на тому, що саме індонезійських привидів тут найбільше, а якщо бути точними - 24 штуки! Це слабо дивує, в Азії люди дуже забобонні, так що, не дивно, що розробники добре знають свої, місцеві забобони. Але крім цього, тут будуть примари з Японії, Єгипту, Європи і навіть східні представники. До речі, роль місцевої валюти буде виконувати вогонь, який потрібно збирати, що в загальному-то теж досить знаково, бо саме вогонь в більшості випадків є тим самим каталізатором;)


Особливості гри:

  • Трохи незвичайного - ви будете вирощувати привидів
  • Еволюціонує і міняйте локації
  • Великий набір нечисті з усіх кінців світу
  • Збирайте вогонь і купуйте все необхідне
  • Кілька варіантів оформлення

Недоліки гри:

  • Клікер без реклами і додаткових покупок? Такого навіть в Індонезії не буває ...

Підсумок: гра Ghost Evolution це цікавий клікер, особливо якщо ви готові познайомитися з привидами інших країн, переважна кількість яких буде саме з Індонезії, так що, починайте своє географічне подорож вже сьогодні, скачати гру можна абсолютно безкоштовно;)


Реклама

завантажити Ghost Evolution 2.1.2 для LG isai FL

Нове в цій версії
Version 2.1.2
* update privacy policy
* update cross ads label
Загальна інформація
версія 2.1.2 (38)
дата завантаження 2019-01-26 18:58
Розмір 15.9 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Keong Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/21 09:10
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |