Troll Face Quest Politics
4 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Troll Face Quest Politics це головоломка для андроїда, яку, звичайно, складно так назвати, тому що логіка вам тут не допоможе, пізнання практично в будь-якій науковій області, в общем-то теж не врятують, однак, допоможе добре знання сучасних фішок і приколів , на яких все, що відбувається і грунтується. До речі, тема нової гри - політика, над якою останнім часом гріх не пожартувати ...

Підготували гру в студії ElFik Developers, що досить дивно, тому що всі минулі частини випускалися розробниками Spil Games, так що, у нас або розкол студії, або нахабний плагіат ... Провівши невелике розслідування ми виявили, що студія ElFik Developers ніякого відношення до споконвічних розробникам не має, висновки робіть самі ... проте, у Spil Games немає гри про політику, так що, спробуємо прилучити гру до загальної серії ...


Взагалі, плагіат буває як мінімум двох форматів, в найшкідливішому варіанті хтось позичає ідею і робить щось, що часом навіть не гірша за оригінал, просто інший погляд на ситуацію, що в загальному-то навіть добре, подивитися з боку зайвим не буває. Найгірший вид плагіату, коли беруть щось і намагаються скопіювати, само собою, виходить гірша за оригінал, як не старайся. В даному випадку розробники на жаль спробували скопіювати весь підхід і інші моменти, але диявол криється в деталях, так що, порівнювати новинку з іншими іграми серії якось не виходить ... Так, жарти, але не такі кумедні як раніше, так графіка , але щось з нею не так, так, меми, але знову ж таки, якісь не такі ... в результаті, позитивних вражень гра не викликає, а саме для них вона і створена!


Особливості гри:

  • Незвичайний геймплей, який здасться вам знайомим
  • Жарти про політику - завжди актуально
  • Грі не потрібно інтернет

Недоліки гри:

  • Є реклама і покупки в додатку
  • Спроба косити під оригінал ... вийшло посередньо.

Підсумок: гра Troll Face Quest Politics вам швидше за все не сподобається, якщо ви грали в представників оригінальної серії від Spil Games, але якщо з оригіналом ви не знайомі, то можете завантажити і перевірити, враження будуть набагато краще.


Реклама

завантажити Troll Face Quest Politics 1.9 для LG isai FL

Нове в цій версії
Bug Fixed
Загальна інформація
версія 1.9 (9)
дата завантаження 2018-05-16 18:56
Розмір 78.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.03★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/17 07:54
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |