Let Pig Go
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Let Pig Go це головоломка для андроїда в якій розробники змогли вміло поєднати і необхідність думати і деяку динаміку, яка виражається в тому, що все буде відбуватися в режимі реального часу. До речі саме до цієї гри цілком можна застосувати поняття «стелс», яке найчастіше застосовується у випадку з шпигунськими іграми, але його відгомони будуть звучати і тут!

Підготували гру в студії Gameone, на рахунку якої безліч не самих популярних проектів, серед яких і інші головоломки і аркади з фізикою і навіть є історії про зомбі. З їх іншими іграми ми не знайомі, проте, якщо в них був аналогічний підхід, то не зрозуміло, чому вони не в топі?


Сюжет гри обертається навколо двох персонажів - маленької дівчинки і хлопчика, якого ви побачите лише в замальовках, тому що його перетворили в того самого жертовного порося, якого ви і будете рятувати від рівня до рівня. Як наслідок, на кожному рівні нам доведеться зіткнутися з низкою складнощів, серед яких пастки, механізми, портали і монстри, зустрічатися з якими явно протипоказано. На щастя, варіантів проходження рівнів досить багато, тим більше, як показує практика, пройти їх можна трохи краще чи трохи гірше, при цьому на щастя, ви не обмежені в кількості спроб або за часом. Крім цього, у нас в розпорядженні буде спеціальна зброя - морквина, яку можна відволікати монстрів або заганяти їх в пастки, що досить зручно, але знову ж таки, це не завжди так просто, як здається. Система оцінки пройденого рівня багатьом вже давно знайома, це три зірки, одну ви отримуєте за порятунок порося, ще одну якщо позбулися монстра, а ще одну якщо змогли зібрати всю морквину і бонуси, які є на рівні.


Особливості гри:

  • Цікавий геймплей, який передбачає багато варіантів проходження
  • Сотні рівнів, ця гра надовго засяде в вашому андроїд
  • Приємна графіка і відмінна анімація
  • Геймплей дійсно штовхає на творчість, ці проблеми хочеться вирішувати!

Недоліки гри:

  • Присутній реклама, є покупки в додатку

Підсумок: гра Let Pig Go це прекрасний представник свого жанру, який активно набирає популярність, так що, не втрачайте можливість скачати гру безкоштовно і зайняти себе на тривалий час.


Реклама

завантажити Let Pig Go 1.2.3160 для LG isai FL

Нове в цій версії
UI was improved
Bug fixed
Загальна інформація
версія 1.2.3160 (123160)
дата завантаження 2018-05-13 09:55
Розмір 33.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/14 09:53
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |