Plumber 3
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Plumber 3 це головоломка для андроїда, а якщо точніше, то вже третя її частина, що в загальному-то не дивно, тому що перші дві виявилися дуже успішними, що говорити, більше п'яти мільйонів на першій частині, більше мільйона на другий і поки практично нічого на третій ... Якщо ж говорити про оригінальну гру, то там все набагато краще, однак, зараз взагалі складно визначити де оригінал, а де ні, тому що дуже багато взяли на озброєння цей формат і використовують його. Проте, студія App Holdings, яка і є розробником новинки проект розвиває, а що найголовніше, зміни в общем-то на обличчя!


Само собою, змінювати геймплей принципово ніхто не став, та й явно не планувалося, однак, значних поліпшень піддалася графіка і взагалі весь дизайн гри, яким в минулих частинах вона ну ніяк не могла похвалитися, скоріше навіть навпаки ... Крім цього, розробники вирішили відмовитися від води, хоча назва гра не змінила, втім, як і раніше, працювати доведеться з рідиною, тільки тепер у нас так зване чорне золото, нафту, якщо точніше! До речі, додалися і деякі ускладнення, наприклад тепер на кожен рівень виділено обмежену кількість ходів, раніше такого не було. Однак, зроблено це досить грамотно, тому що ми не обмежені саме кількістю ходів, ми обмежені фінансами, а кожен хід коштує грошей - дуже життєво, чи не так? Особливо, коли в міру збільшення складності бюджет буде вже обмежений, а трубопровід доведеться прокладати глибоко під землею, що, як ви розумієте, досить цікаво і реально дорого.


Особливості гри:

  • Геймплей, який змінився в кращу сторону
  • Нарешті приємна графіка і сучасний дизайн
  • Велика кількість рівнів
  • Складність зростає плавно, можна швидко звикнути

Недоліки гри:

  • присутній реклама
  • Покупки теж є, але вони не носять обов'язковий характер

Підсумок: гра Plumber 3 це прекрасний приклад того, як потрібно розвивати гри, а то щось останнім часом, та й взагалі, тенденція така що чергове продовження на межі розчарування виходить, але не в цьому випадку!


Реклама

завантажити Plumber 3 4.5.9 для LG isai FL

Нове в цій версії
-Fix for Stuck in loading screen
Загальна інформація
версія 4.5.9 (89)
дата завантаження 2021-08-02 11:24
Розмір 45.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Усі додатки App Holdings на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/13 09:21
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |