Tiki Kart Island
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Tiki Kart Island це логічне продовження раннього проекту, який вже з'являвся на нашому сайті під назвою Tiki Kart 3D, який зміг набрати пристойну кількість завантажень, а саме - понад 10 мільйонів, так що, поява продовження було лише питанням часу. Так що, приготуйтеся до чергових гонок по пісках і гуркоту ваших баггі!

Підготували гру в тій же студії що і минулої частина, називається вона Arb Studios LLC і по суті саме ця гоночна серія ігор є їх фаворитом, створюючи основну популярність.


Геймплей гри являє собою набір трас, на яких ви отримаєте повний контроль над своїм транспортним засобом, вам доведеться керувати, входити в повороти і намагатися не вилітати з трас, які здебільшого прокладені в скелястій місцевості, що знаходиться досить високо над рівнем моря. Як і раніше, стилістика гри прив'язана до тубільців, так що, не дивуйтеся, якщо зустрінете дерев'яні навісні мости або тотеми, однак, виглядає все це досить цікаво. Трохи засмучує графіка, яка не так вже й сильно змінилася з минулого частини (а вона вийшла в 2012 році), а також фізика, яку розробники вирішили залишити суто аркадной, без натяків на реалізм і інші фішки, однак, гра це легко компенсує динамічним геймплеєм .


Особливості гри:

  • Два режими гри - кампанія і арена
  • Кампанія містить більше 60 рівнів
  • На арені вас чекають реальні противники
  • Є редактор трас, щоб ви могли створити свою власну
  • Дев'ять автомобілів і можливість їх прокачувати
  • Дев'ять героїв, причому 8 знайомі вам по минулій частині гри
  • Десяток різновидів зброї
  • Безліч цікавих завдань

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки - як зазвичай, є, але не заважають
  • Графіка і фізика не найкрутіші, хотілося б краще

Підсумок: якщо ви з тих десяти мільйонів, які скачали минулої частина і вона вам сподобалася, то гра Tiki Kart Island вам теж сподобається, так що, сміливо качайте і встановлюйте її на свій андроїд, зробити це можна абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити Tiki Kart Island 1.0.49 для LG isai FL

Нове в цій версії
-arena respawn fix for weapon lock
-arena event improvements
-arena spinner fixes
Загальна інформація
версія 1.0.49 (49)
дата завантаження 2018-04-30 07:34
Розмір 97.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/01 07:12
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |