My Tamagotchi Forever
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра My Tamagotchi Forever це своєрідний симулятор для вашого андроїда, причому в даному випадку складно сказати, що саме гра симулює більше, свого попередника або турботу про вихованця, але це і не принципово, тамагочі це і є тамагочі!

А тепер найцікавіше, так як по суті, принципи тамагочі були вже неодноразово реалізовані на андроїд, а що найголовніше - не дійшли згоди величезними тиражами, взяти навіть гру Pou, кількість завантажень якої давно перевалило за 500 мільйонів! Але! У класичному варіанті тамагочі з'явилися більше 20 років тому, в 1997 році, як думаєте, хто їх придумав? А придумала їх корпорація, яка і зараз входить в число найбільших, пов'язаних з ігровою індустрією, а саме BANDAI, ще до об'єднання з NAMCO ... А тепер, вгадайте хто випустив нових Тамагочі? Правильно! Підготували гру в студії BANDAI NAMCO Entertainment Europe, так що, історія повторилася, залишається лише питання, чи зможе ця історія повторити той успіх, якого вона досягла 20 років тому?


Не буду розповідати базові принципи, на яких тримається геймплей цієї новинки, тому що як і раніше, вам потрібно піклуватися про прикольному звірку, годувати його, прибирати за ним, грати з ним і так далі, проте, якщо раніше вибір був невеликий, то тепер він величезний, а це значить, що вас чекає безліч персонажів, безліч можливостей і купа інших сучасних фішок, без яких нові ігри вже не обходяться. Що сумно, одна сучасна фішка, така як покупки в додатку теж перебралася в класичну гру, але, як завжди, обійтися можна і без покупок.


Особливості гри:

  • Дбайте про свого персонажа, класичний набір дій і навіть більше
  • Великий набір міні-ігор
  • Можливість грати з друзями
  • Гра підтримує доповнену реальність, щоб грати в хованки!
  • Розблокуйте костюми, страви і багато іншого
  • Багато сучасних новинок, які ще з'являться

Недоліки гри:

  • Є трохи реклами
  • Покупок багато і скажу чесно, без них хоч і можна грати, але це буде нудно ...

Підсумок: гра My Tamagotchi Forever вже на старті схопила свій мільйон завантажень, так що, швидше за все за популярність переживати не варто, тому що подібне відродження класики можна сміливо вважати успішним, а ось що стосується реакції сучасних дітей, то я сподіваюся, вона буде менш бурхливої, ніж ніж 20 років тому, ви ж пам'ятаєте ніж іноді це закінчувалося?


Реклама

завантажити My Tamagotchi Forever 7.2.0.5691 для LG isai FL

Нове в цій версії
- Career Improvements: for our newest users, we added a reminder about the need to complete careers in order to get a new baby, popping up when they do not progress.
- New language added: Japanese. This update is the first to be released in Japan!
Загальна інформація
версія 7.2.0.5691 (5691)
дата завантаження 2021-11-26 19:37
Розмір 59.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/04/16 07:08
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |