Intercity Truck Simulator
5 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Intercity Truck Simulator це симулятор для андроїда і не складно здогадатися, що він про вантажівки, великі такі, які вантажі перевозять ... Не найцікавіше заняття якщо чесно, але як показує практика, це дуже популярний жанр, так що, всі хто хотів стати далекобійником - ласкаво просимо.

Підготував гру розробник, який іменує себе idris Celik, на рахунку якого є інші ігри та інші симулятори, ось тільки велика їх частина платні, але про це ми поговоримо пізніше, скажу лише, що великою популярністю гри ці не користуються, в порівнянні з конкурентами і це не просто так.


Що стосується геймплея, то тут все просто і зрозуміло - берете вантажівка, в якому лежить якийсь вантаж і кудись їдете, причому нудно і далеко, це загальний сценарій для всіх подібних ігор, так що, залишається звернути увагу на деталі, а з ними вже набагато цікавіше ...

А ось з деталями тут жах, наприклад, на початку ви потрапите в красивий гараж, але там буде купа незрозумілою інформації дрібними літерами і цифрами, але це ще дрібниці. Коли прийде час знайомитися з вантажівкою, ви виявите вид з кабіни, де всі прилади бутафорські, коли почнете рух, то зрозумієте, що для швидкості 100 км / год він практично не рухається, управління зрозуміле, але чомусь тут дві педалі, які як педалі і намальовані і стрілки, замість керма ... При цьому, у вантажівки будуть життя, які відображаються в процентах, а поруч намальовано реальне серце! А ще розробники явно полінувалися наповнити навколишній світ хоч чимось, крім рідкісних і далеко розташованих будівель, деколи складається відчуття що ви в якийсь пустелі, а що найвеселіше, повна версія гри ще і платна!


Особливості гри (актуально для повної версії):

  • непогана фізика
  • Пристойна графіка, але вона далеко не сучасна
  • Більше 50 вантажівок
  • Більше 100 міст, кожен з яких оформлений дуже скромно
  • Вам належить ремонтувати вантажівка і заливати в нього бензин

Недоліки гри:

  • Для симулятора тут немає уваги до деталей, взагалі
  • Повна версія обійдеться в цілих 6 доларів ...

Підсумок: якщо гра Intercity Truck Simulator здасться вам крутий, то будь ласка, поділіться в коментарях чому саме, може бути ми щось не розуміємо?


Реклама

завантажити Intercity Truck Simulator 1.02 для LG isai FL

Нове в цій версії
* Fixed Resolution Problems
* Fixed some bugs
* Optimised some textures for more performance
* Fixed some materials
Загальна інформація
версія 1.02 (3)
дата завантаження 2018-04-06 21:17
Розмір 52.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

записувати аудіо

записувати аудіо

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки idris Celik на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.98★ 99.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/04/07 08:50
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |