Nuclear inc 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Nuclear inc 2 це симулятор для андроїда в якому вам буде запропоновано стати працівником, який стежить за станом ядерного реактора, що досить важливо, адже на кону не тільки ваше життя, а ще життя величезної кількості людей і, можливо, всього людства!

Підготував гру незалежний розробник на ім'я Ломакін Дмитро, причому, як ви могли помітити, це вже друга частина гри, до речі, перша теж на нашому сайті, причому, розійшлася вона досить великим тиражем, який майже добрався до мільйона! Сподіваємося, що друга частина буде не менш популярною і дозволить розробнику і далі розвиватися в цьому напрямку.


Так як візуальну складову складно назвати сильною стороною як першої і другої частин, то можна прийти до висновку, що бере гра геймплеєм і тут ви не помилитеся. У кращих традиціях симуляторів розробник ретельно підійшов як до процесу навчання, так і до багатьох моментів, реально існуючим на атомних електростанціях. Починати доведеться з малого, навчаючись того, як потрібно контролювати основні показники, на що звертати увагу і що має першочергове значення, однак, складність від рівня до рівня буде зростати, пропонуючи вам усувати витоки, поломки і навіть справлятися зі своєю зоною відповідальності, навіть незважаючи на природні катаклізми. А в завершенні (два останніх рівня) змодельовані реальні ситуації, які трапилися в Чорнобилі і на Фукусімі ... само собою, в грі все простіше, але спробуйте запобігти катастрофі хоча б у віртуальному світі.


Особливості гри:

  • Досить проста графіка, без «зайвих» елементів
  • Детальний поліпшення
  • Кожен рівень щось нове і вище складність
  • Є зачатки сюжету, але тут вони безцінні!
  • Велика кількість реальних параметрів
  • Гра переведена на 4 мови
  • ніякого доната

Недоліки гри:

  • Є реклама, але ми ж хочемо третю частину?

Підсумок: якщо з якоїсь причини ядерний реактор і атомні станції в цілому вам цікаві, то гра Nuclear inc 2 стане наочним прикладом і відмінним симулятором, в рамках якого можна абсолютно безкоштовно отримати масу корисної інформації.


Реклама

завантажити Nuclear inc 2 20 для LG isai FL

Нове в цій версії
Bug fixed
Загальна інформація
версія 20 (20)
дата завантаження 2019-12-24 18:42
Розмір 33.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/29 09:38
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |