Bigfoot Monster Hunter
3.1 (18)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Bigfoot Monster Hunter це шутер для андроїда, з домішкою жахів і виживання. За сюжетом гри ваш герой - відважний мисливець, який вирішив відправитися в глиб північних лісів, щоб вистежити і вбити легендарного монстра - снігову людину, більш відомого як бигфут!

Підготували гру в студії OneTonGames, на рахунку якої вже досить багато проектів, але лише один з них зміг перевалити за важливу планку в один мільйон, причому, варто відзначити що це не наш випадок, ця гра з'явилася менше ніж тиждень тому і поки ще не стала популярною , але має всі на це шанси.


Що з себе являє симулятор полювання все ми знаємо, але як звичайно, вони більше нагадують гру в снайпера, коли ви сидите в засідці і цілитеся в беззахисних тварин, а тут ситуація принципово інша і є шанс, що вона виявиться не менш цікавою. Так як в нашому випадку полювати належить на цілком конкретного монстра, який за деякими легендами вбив досить багато народу, то і підготовка відповідна. Наш герой оснащений досить потужним зброєю, серед яких спеціальні камери спостереження, капкани і само собою рушницю, але чи буде цього достатньо для перемоги над тим, хто вже сотні років ховається в лісі і явно перевершує інтелектом тварин? До того ж, будь-яка ваша помилка призведе до того, що монстр не просто нападе на вас, він вас знищить. Не варто забувати, що саме люди основна небезпека для цієї істоти, а це значить, що воно теж готове до цієї зустрічі і цілком здатне вас перехитрити. До того ж, розробники зробили три рівня складності, кожен наступний можна отримати якщо ви пройшли попередній, так що, приготуйтеся до реальних труднощів.


Особливості гри:

  • Цікавий і досить моторошний геймплей
  • Багато цікавих пристосувань
  • комфортне керування
  • Три рівня складності
  • Досить пристойна графіка
  • Доната, як такого, немає.

Недоліки гри:

  • Є реклама, але за 2 долари її можна знищити.

Підсумок: якщо звичайна полювання може здатися заняттям нудним, то реально цікавіше може виявитися гра Bigfoot Monster Hunter, скачати її можна безкоштовно, так що, пробуйте і бережіть свої нервові клітини;)


Реклама

завантажити Bigfoot Monster Hunter 1.93 для LG isai FL

Нове в цій версії
Fixed minor bugs
Improved Bigfoot AI
Small gameplay improvements
Загальна інформація
версія 1.93 (14)
дата завантаження 2020-01-29 16:49
Розмір 63.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

SET_ALARM

SET_ALARM

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(18)
3.12★ 62.38%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/29 07:21
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |