PUBG Mobile
4.2 (115)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра PUBG Mobile це черговий онлайн-шутер, в рамках якого ви будете зайняті виживанням на ізольованій території, де крім іншого будуть і інші гравці, з якими вам доведеться вступити в протистояння, тому що за законами жанру вижити зможе лише один ...

Підготували гру в студії Tencent Games, для якої це перший проект на андроїд і навіть не дивлячись на це, проект потужний і досить технологічний. Єдиний мінус - його суть повністю копіює інші ігри, які вже були на нашому сайті і не тільки, наприклад Free Fire - Battlegrounds або Hopeless Land: Fight for Survival, але, як ми вже і написали, конкуренція в даному випадку це навіть добре, так як вона дозволить всім розвиватися виключно в позитивному напрямку, викидаючи за борт всіх, хто не потягне чергову планку якості.


Геймплей складно назвати оригінальним, але з основними його характеристиками ми все ж повинні вас познайомити. Розпочнеться все досить типово для жанру, вас викидають з літака і ви плануєте на острів, який спочатку має розмір 8 на 8 кілометрів і вміщує в себе 100 гравців. У міру знищення ворогів, розмір острова буде скорочуватися, збільшуючи напругу пристрастей і можливість зустріти свого суперника десь поруч. У процесі війни і виживання ви будете шукати зброю, припаси, викрадати різну техніку і шукати собі укриття, підбираючи їх під свою тактику, без якої виживати буде дуже складно і я б навіть сказав що неможливо.


Особливості гри:

  • Відмінна графіка і фізичні показники
  • Досить динамічний онлайн-геймплей
  • Великий вибір зброї, транспорту та іншої екіпіровки
  • Реальні противники не дадуть вам розслабитися
  • Реклами немає, у всякому разі, поки

Недоліки гри:

  • Система доната є і вона досить розвинена, так що, якщо ви готові витратити кілька реальних грошей, то отримаєте вагому перевагу ...

Підсумок: гра PUBG Mobile стане сильним гравцем в цьому незвичайному жанрі, представників якого поки не так багато, як може здатися. Гра поки не дійшла до фінальної версії, так що, якщо тут якісь проблеми і є, то їх виправлять, в цьому можна не сумніватися. До речі, гра зібрала вже понад 10 мільйонів завантажень, що вельми пристойний результат, розробники потрапили в точку зі своїм первістком;)


Реклама

завантажити PUBG Mobile 1.7.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
The ARCANE collaboration is here with the new Mirror World Mode!
Enter Mirror Island, transform into ARCANE heroes, unlock new skills and tactical items, and have intense battles in Erangel, Livik, and Sanhok! Experience battles like never before!
CYCLE 1 SEASON 3 is coming! Exclusive outfits from past seasons will return! Get lots of free high-quality supplies and rewards!
Загальна інформація
версія 1.7.0 (15710)
дата завантаження 2021-11-18 18:46
Розмір 91.29 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

PROFILER

PROFILER

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

записувати аудіо

записувати аудіо

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки PROXIMA BETA на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(115)
4.18★ 83.61%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/27 09:22
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |