Helix Jump
4.4 (46)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Helix Jump виконана в форматі, який багатьом вже міг сильно набриднути, тому що буквально кожен розробник вважаю своїм обов'язком зробити щось схоже для андроїда і показати це нам, так що, тайм-кілери з кульками вже давно стали відомими персонажамі.Особие заслуги в цьому жанрі у студії ketchapp, однак, сьогодні мова не про неї ...

Підготували гру в студії, яка теж уже зустрічалася на нашому сайті, називається вона VOODOO і варто відзначити, що її парк тайм-кілерів теж зростає і розвивається, а це головна умова процвітання!


Геймплей досить простий, типовий і зрозумілий, що прозвучить звичайно не кращим чином, але все ж, такі ігри бувають популярними, що даний випадок і доводить, тому що кількість завантажень саме цієї гри наближається вже до п'яти мільйонам, а це дуже хороший результат. Сенс же геймплея полягає в тому, що нам належить обертати нескінченний стовп, уздовж якого падає кулька, а такий процес, само собою, не обходиться без перешкод. Весь стовп, яким ми будемо управляти втиканий своєрідними виступами, які нагадують класичні сектора кіл, а весь стовп може нагадати бур, але сенс в тому, що ці сектори заважають кульки, так що, нам потрібно обертати його таким чином, щоб кулька проскакував у вільний простір. Якщо кулька набирає високу швидкість при падінні, то я зустрівся з черговим сектором він може його зруйнувати, що прикольно, а от якщо кулька потрапить на червоний сектор, то гра закінчиться і доведеться починати все заново, так що, рекомендую проявити пильність.


Особливості гри:

  • Приємна графіка і відмінна анімація
  • Просте і зрозуміле управління, так само як і геймплей
  • Велика кількість бонусів
  • Кілька режимів гри
  • ніякого доната

Недоліки гри:

  • Присутній реклама, яка відключається за 3 долари

Підсумок: якщо до цього моменту ви з якоїсь неймовірної причини не змогли підібрати собі тайм-кілер до душі, то спробуйте гру Helix Jump, вона напевно вам сподобається. Однак, варто знати, що конкурентів у неї величезна кількість!


Реклама

завантажити Helix Jump 3.9.3 для LG isai FL

Нове в цій версії
- Small bug fixes.
Загальна інформація
версія 3.9.3 (309023)
дата завантаження 2021-11-03 02:44
Розмір 66.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

READ_PERMISSION

READ_PERMISSION

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(46)
4.4★ 88.06%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/25 09:16
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |