Lampy - Color Jump
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Lampy - Color Jump це ранер, причому випустили його розробники з Росії, причому це не черговий «молодий» проект без особливих перспектив, що не проба пера у вигляді дипломної роботи, це результат праць відомої на батьківщині компанії BUKA Development! Що і стало першим фактором, який до цієї гри приваблює.

І якщо вже почали говорити про найцікавіше, то про BUKA Development і продовжимо. Само собою, це їх далеко не перша гра, так як перша вийшла більш 20 років тому і якщо в ті роки ви вже були завзятим прихильником цієї індустрії, то пропустити гру «Аллоди» ви просто не могли! Але насправді, BUKA славиться не скільки іграми, які вони випускали своїми силами, скільки тим, що вони зробили для ігрового світу Росії, взявши на себе роль офіційного дистриб'ютора, видавця, перекладача і ще багато кого, саме завдяки цим розробникам ми в свою час могли насолодитися якісним перекладом культової гри, подумайте самі, колись навіть RockStar дозволяли їм торкатися до свого апогею - GTA, для якої ця компанія робила повну локалізацію, від чого частково зараз вже відмовилися ...

Так чи інакше, але і на андроїд вони встигли засвітитися, запропонувавши нам серію ігор про Петьку і Василя Івановича, Штирліц, Сибір і деякі інші проекти, а тут ранер ... непроханий гість або погляд у майбутнє


Всі ми прекрасно розуміємо що представляє собою ранер, так що, особливо ретельно розписувати всі що відбувається в даному випадку ми не будемо, скажу лише що ваш герой - лампа, яка вирішила відправитися в подорож. Дизайн локацій - відповідний, але досить простий, схематичні зображення реле та інших електричних схем приємні, але уява явно не чіпляють. При цьому, геймплей в цілому гра отримала досить захоплюючий, управління просте і багато інших параметрів тримаються саме в тих самих рамках жанру, які зараз повинен дотримуватися буквально кожен. Однак, ні цього, ні популярності розробників не вистачило, щоб гра на старті почала хапати зірки з неба, тому що їх немає, завантажень дуже мало і складно сказати, чи буде тут позитивний результат ...


Особливості гри:

  • Непоганий геймплей, типовий для свого жанру
  • приємне оформлення
  • Досить просте управління
  • Можливості міняти зовнішній вигляд головного героя

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат ... Buka без цього не вміє ...

Підсумок: часи змінюються, причому досить швидко і радикально, гра Lampy - Color Jump тому підтвердження, коли навіть імениті розробники не здатні гарантувати грі успіх, сподіваюся, на цьому їхні спроби повернути колишню слави не будуть закінчені.


Реклама

завантажити Lampy - Color Jump 1.21 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.21 (21)
дата завантаження 2018-05-28 10:33
Розмір 39.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/19 08:24
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |