Sky Ball
0.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Sky Ball це чергова хардкорні аркада від уже відомої нам студії Ketchapp, в якій роль головного героя знову виконає кулька, причому на цей раз розробники буквально відразу заявляють про те, що гра вам сподобається якщо сподобався інший їхній проект, який називається Balls Race і як і багато інших проектів від цієї студії зміг зібрати близько 5 мільйонів завантажень ... Заява дивне, якщо чесно, тому що якщо робити гри «схожі» з іншими настільки популярними проектами, то в нашому випадку можна сміливо збільшувати кількість ігор практично в два аза відразу. Проте, що саме головне, від своїх звичних канонів вони не відступилися, а значить, гра цілком гідна не тільки згадки, а й уваги з нашого боку.


Як і належить, ми все так же отримуємо досить скромне оформлення в стилі простих геометричних фігур, з яких тут побудували своєрідні декорації, запропонувавши нам шматочки дороги або плиток, які її нагадують, які зависли в повітрі і готові стати черговим аеродромом для нашої кульки, який буквально падає зверху і потребує нашої контролі, так як для успішного подолання перешкод буде потрібно врахувати кілька важливих особливостей. Для початку, ви не зобов'язані потрапляти на кожну платформу, потім, ви не можете контролювати швидкість вашого кульки, ви лише повинні зрозуміти з якою швидкістю він летить і орієнтуючись від цього вже вирішувати, куди приземлятися, так як окуляри ви отримуєте за той час, який провели в повітрі. Не менш важливим моментом стане і те, що якщо ви не будете потрапляти на ділянки зі стрілками - ви будете втрачати швидкість і в якийсь момент просто не зможете дострибнути до нової платформи, ну і самому собою, ви можете промахнутися повз будь-який і впасти в безодню ... не потрібно так робити.

Крім іншого, якщо наберете достатню кількість дорогоцінних каменів, то зможете розблокувати нові кульки, що практично нічого не змінить, але все ж, стане трохи цікавіше.


Особливості гри:

  • Відмінна фізика і анімація, як завжди
  • Приємне оформлення без зайвих деталей
  • просте управління
  • Великий вибір кульок
  • Всілякі статистики з лідерами і досягненнями
  • Ніяких суттєвих доната

Недоліки гри:

  • Є реклама і за гроші її не вимкнуто ...

Підсумок: безумовно, подібні проекти стали вже трохи набридати, не просто так їх кількість вже перевалило за сотню і це тільки у Ketchapp, але все ж, поки вони тримають якість на належному рівні вони будуть користуватися популярністю, як і гра Sky Ball, яка вже активно набирає популярність.


Реклама

завантажити Sky Ball 1.1 для LG isai FL

Нове в цій версії
◉ New balls.
◉ New perfect landing reward system.
◉ New jump platforms.
◉ UI improvements.
◉ Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.1 (4)
дата завантаження 2018-03-17 17:29
Розмір 45.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/11 08:40
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |