Space Construction Simulator-Mars Colony Survival
0 (0)

Space Construction Simulator-Mars Colony Survival

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Space Construction Simulator-Mars Colony Survival позиціонується як симулятор колонізації Марса, як би дивно це не звучало, навіть не дивлячись на те, що поки ніхто цим не займався і ніби як навіть не пробував. Але, давайте потренуємося, раптом ще на нашому віку доведеться цим займатися.

Підготували гру в студії FlipWired 3D Games, з під пера якої вийшло вже досить багато проектів, в тому числі і симуляторів, деякі з яких виявилися вельми популярними, але якщо чесно, нічого видатного виявити там не вийшло, ця гра найбільш прогресивна з усіх, якщо можна так сказати, як мінімум, завдяки обраній тематиці.


Як ви вже зрозуміли, наша задача в рамках гри - колонізувати Марс! Витівка, насправді цікава і навіть трохи актуальна, тому що і зараз вчені не заперечують таку можливість, а за сюжетом гри це перетворилося швидше в необхідність ...

Наша історія починається в 2880 році, коли наша планета повністю виснажила свої ресурси і людство вже не може на ній перебувати, само собою, не залишається нічого іншого, як відправитися в космос і колонізувати інші планети, але почати нам доведеться з найближчої, як ви вже здогадалися - з Марса.

Ось тільки якщо ви спробуєте уявити собі щось футуристичне, що логічно, так як багато багато років пройшло, то навіть не намагайтеся, сюжет настільки дірявий, що навіть через майже 1000 років людство доросло лише до того, щоб відправити на марс звичні нам сьогодні бульдозери та екскаватори, якими вам і належить управляти. Ясна річ, що так вийшло з-за того що розробникам лінь придумувати нову техніку, але тим не менш, замість крутий колонізації ви отримаєте нудну будівництво зі звичною технікою, але на марсіанських рельєфах ... досить скромних, між іншим.


Особливості гри:

  • Так чи інакше, але вас чекає колонізація Марса!
  • Грати можна абсолютно безкоштовно, доната теж немає
  • Присутні елементи конструктора
  • Виживання та інші фішки
  • Великий вибір будівельної техніки та засобів пересування

Недоліки гри:

  • Дірявий сюжет, як би дивно це не звучало
  • присутній реклама

Підсумок: гра Space Construction Simulator-Mars Colony Survival не зможе подарувати нам дух першовідкривачів і приголомшливі космічні пейзажі, але, роль своєрідного симулятора будівництва зіграти може, та й скачати гру можна абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити Space Construction Simulator-Mars Colony Survival 1.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
-Minor bugs fixed
-Graphics improved
-Game Optimized
Загальна інформація
версія 1.0 (3)
дата завантаження 2018-03-04 20:21
Розмір 38.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/05 09:19
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |