Stairs
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Stairs це динамічний тайм-кілер для андроїда, в рамках якого вам належить стрибати по сходах, що може і не звучить круто, але ви ж знаєте, ці розробники можуть зробити «круто» практично з будь-якої ідеї, тому що найголовніше - реалізація, з якою у них проблем немає ніяких.

Як ми вже і писали раніше, підготували гру в студії Ketchapp, кількість проектів якої продовжує зростати неймовірними темпами, навіть на нашому сайті їх вже більше 50! Так чи інакше, найголовніше в тому, що всі їхні проекти виходять популярними, завдяки незмінній якості та деяким іншим особливостям.


Як і багато інших ігор від даних розробників цей отримав дуже скромне оформлення і хардкорних, складний геймплей, який з одного боку не проявляє і краплі турботи до вашій нервовій системі, а з іншого боку дуже затягує, саме за це ці ігри і люблять. Але так чи інакше, повернемося до нашого геймплею.

Як вже писали, нам належить підійматися вгору по сходах, кожна сходинка це очко в нашу користь, кожна «аварія» змусить припинити гру і почати заново, ось тільки уникнути аварій буде досить складно, тому що всі сходинки буквально всипані шипами, з якими краще не зустрічатися. Для того щоб вам було легше орієнтуватися перед вами буде прокладений ідеальний маршрут, з якого можна зійти, але швидше за все це закінчиться програшем, однак, саме за межами цього маршруту будуть перебувати дорогоцінні камені, зібравши певну кількість яких можна розблокувати нових персонажів. До речі, деякі сходинки будуть ще й рухатися, щоб ви точно не нудьгували ...


Особливості гри:

  • Динаміка, хардкор і скромне оформлення - наш улюблений коктейль
  • Прекрасна анімація, як зазвичай
  • просте управління
  • Велика кількість персонажів
  • Чим далі - тим складніше
  • ніякого доната

Недоліки гри:

  • Є реклама, відключити, на жаль, не можна

Підсумок: гра Stairs це класичний проект від Ketchapp, який не варто пропускати, якщо ви дійсно любите їх гри, якщо ж з їх творчістю ви не знайомі - спробуйте, але гра складна!


Реклама

завантажити Stairs 1.3 для LG isai FL

Нове в цій версії
Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.3 (6)
дата завантаження 2021-08-11 19:17
Розмір 35.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/03 09:45
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |