Flying Slime
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Flying Slime це аркада для андроїда, дії якої будуть розгортатися в «плоскому» світі платформера, в дуже красивому світі і за участю досить милого персонажа, яким ви і будете керувати.

Підготували гру в студії Youzu Stars, для якої цей проект далеко не перший, більш того, з їх творчістю ми вже стикалися, завдяки грі Light!, Яка, до слова, теж була дуже красивою і досить цікавою. Ось тільки від 3D світу розробники в даному випадку вирішили відмовитися на користь чогось більш простого і тому ми отримали платформер.


Гра розбита на рівні, кожен з яких запропонує вам досить зрозуміле завдання - дістатися до світиться штуки, яка в нашому випадку буде називатися «камінь душі». Взагалі сюжет зав'язаний на черговому порятунок батьківщини нашого єства, звуть якого «Slimie», і саме воно вибрано рятівником чарівного лісу, в якому всі дії і будуть відбуватися.

Дія в грі може нагадати події фільму «людина-павук», тому що подібно до нього ми маємо вистрілювати ліанами в напрямку будь-якого місця за яке можна зачепитися, а вже потім, як на канаті потрібно розгойдуватися в потрібному напрямку і таким чином добиратися до заповітного каменю, зібравши який ми рівень пройдемо. Ось тільки на кожен рівень відводиться певний час, який завжди підтискає, а кожен новий рівень стає трохи складніше, так що, варто приготуватися до труднощів;)


Особливості гри:

  • Милий сюжет і дуже красива графіка
  • Прекрасна фізика і цікава механіка
  • Грати досить просто, але щоб стати майстром доведеться постаратися
  • Доступна система рейтингів і досягнень
  • Ви можете записати будь-який момент з гри і поділитися ним з друзями
  • Чотири режими гри для всіх бажаючих

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат мають місце бути.

Підсумок: красива, приємна і досить складна аркада Flying Slime стане відмінним супутником в нудні вечори або під час очікування, грати в неї можна досить довго, так що, скачайте - не пошкодуєте, до того ж, зробити це можна абсолютно безкоштовно!


Реклама

завантажити Flying Slime 1.1.2 для LG isai FL

Нове в цій версії
Fix Some Bugs
Загальна інформація
версія 1.1.2 (12)
дата завантаження 2018-04-16 22:16
Розмір 61.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Youzu Stars на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/02 09:41
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |