SiNKR
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра SiNKR це головоломка для андроїда в якій потрібно виконувати досить зрозумілі завдання, які з кожним разом буде трохи складніше і складніше, що безумовно затягує, ось тільки гра спочатку платна і поширюється за ціною в 1 євро, що досить умовно, але все ж.

Підготували гру в студії Wahler Digital LLC, яка раніше нічого цікавого нам не пропонувала, тому що це їх перший проект, в усякому разі, на платформі андроїда, яка все ще не в пріоритеті перед iOS, на жаль.


Проте, звернемося до найцікавішого - геймплею, який в нашому випадку одержав досить скромний дизайн, я навіть сказав би в стилі мінімалізму що досить популярно сьогодні.

Смисл полягає в тому, щоб розібратися в системі механізмів, яка вибудувана на рівні і за допомогою гаків переміщати світяться кульки на їх порожнє місце. Само собою, не обійшлося і без деяких нюансів, які доведеться враховувати. Для початку - за допомогою гачків ви можете переміщати не тільки кульки, а й інші гачки, при необхідності, потім, один гак може переміщати кілька кульок відразу, але варто враховувати, що як тільки гак виконав свою місію і перемістив кульку на його місце - він пропадає, так що, продумувати доведеться все на кілька ходів вперед, інакше закінчити рівень не вийде. Так само варто відзначити, що ви не будете обмежені за часом на виконання завдання або ж за кількістю спроб, так що, вирішувати такі завдання - одне задоволення.


Особливості гри:

  • Приємний дизайн в стилі «мінімалізм»
  • Цікавий геймплей і багато рівнів
  • Просте і зрозуміле управління
  • Плавно зростаюча складність

Недоліки гри:

  • Пробної версії немає, хочете грати - платите 1 євро.

Підсумок: безумовно цікава гра SiNKR напевно варто своїх грошей, особливо, якщо враховувати, що в ній немає реклами і додаткових вкладень, однак, конкурентів вже дуже багато і майже всі вони безкоштовно, так що, дивіться самі.


Реклама

SiNKR для LG isai FL

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/28 09:29
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |