Bacon Escape
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Bacon Escape це ранер для андроїда, обидва слова в назві якої дають зрозуміти вже багато, перше дає визначення головного героя, тому що його роль виконує порося, з яких бекон і роблять, друге слово відразу наштовхує і на жанр в якому гра зроблена і на той факт, що звідкись ми будемо рятуватися.

Підготували гру в студії Illusion Labs, на рахунку якої вже є кілька досить популярних проектів, так що зіткнутися з їх творчістю колись раніше ви цілком могли, проте, на цей раз гра принципово інша і ви це помітите.


Дії гри розпочинаються в деякій дивної в'язниці, де утримують різноманітних тварин, причому що найдивніше, навіть не дивлячись на назву, перший персонаж який вам дістанеться - корова ... Проте, вийшло так, що хтось непомітно провів до в'язниці залізну дорогу і для чогось натолкать туди величезну кількість перешкод, але, думати про це марно, так що, поглянемо краще що з цим робити.

За сюжетом, якимось чином опинившись на лікарняному ліжку, яка відмінно підходить для рейок на залізниці і рухається без мотора ви пробиваєте стіну і виплигуєте на цю дорогу, де, намагаючись уникати перешкоди несете на зустріч волі. До речі, ми таке вже зустрічали, але все ж, досить незвичайне рішення - ви не керуєте вашим героєм, ви керуєте перешкодами, що хоч і дивно, але додає хоч трохи логіки ситуації, при якій у нас залізниця висить в повітрі і ліжко, яка дуже навіть швидко переміщається ...


Особливості гри:

  • просте управління
  • Великий вибір героїв і перешкод
  • Відмінна графіка і непогана фізика
  • Різноманітні локації, які чекають вас на шляху

Недоліки гри:

  • Є реклама і Донат
  • З логікою в грі все досить погано ...

Підсумок: зазвичай, в іграх, подібних Bacon Escape мало хто замислюється над тим, що відбувається, ось і я в даному випадку вам цього робити не раджу, тільки так гра буде цікавою і допоможе вам розважитися;)


Реклама

завантажити Bacon Escape 1.1.15 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.1.15 (29)
дата завантаження 2021-08-11 11:50
Розмір 95.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/25 08:08
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |